Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Rozwój
samsung note

Nowoczesne telefony gwarancją wysokiej jakości

Rozwój dzisiejszej technologii wciąż dostarcza nam wysokiej jakości sprzętów elektronicznych, które wiele osób wykorzystuje do codziennych czynności, w domu i w pracy. Współcześnie na rynku kupimy nowoczesne telewizory, laptopy, tablety i podobne urządzenia, jednak najbardziej popularne są rzecz jasna telefony. Ich najnowsze modele, takie jak Samsung Note 3 mogą z powodzeniem zastąpić nam różne inne urządzenia, dlatego życie jest dzięki nim na pewno prostsze.
Białe zęby, ale czy zdrowe?

8 spraw w życiu normalnego faceta

Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, jest zależne od biologii? Od wszystkiego po trochu?
Dron z kamerą

Jak zrobić świetne fotografie z lotu ptaka

Wszystko zależy od punktu patrzenia, identycznie jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, drudzy wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od genów? Od wszystkiego razem?
Obiektyw, fotografia

W życiu jest wiele sytuacji, w których nie mamy pojęcia nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Wszystko zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego po trochu?
taniec

Dlaczego fajnie jest mieć ulubione zajęcie w wolnym czasie?

Wiele osób ma problemy z wyszukaniem sobie zajęcia w wolnym czasie. Wielu z nich niestety bierze wtedy w rękę tablet lub włącza komputer i zaczyna grać. Jest to łatwe i proste wyjście, które nie wymaga wysiłku, lecz czy naprawdę dobre? Patrząc na młodzież można zauważyć, że coraz mniejsza jej ilość posiada jakieś interesujące hobby lub będzie chciało robić coś nietypowego.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Aplikacje na Androida- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych wielu z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym znajbardziej wziętych środków służących do komunikowania się. Aplikacje do urządzeń mobilnych pokazują, jak uniknąć korków, doradzą, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić sylwetkę, i dadzą nam sygnały, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w w ostatnim czasie.
Gra planszowa - Warhammer

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W okresie królowania Internetu gry planszowe odeszły w mody. Nie tak dawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. Dziś rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój naszego umysłu. Odpowiednim przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.