Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Rozwój
Obiektyw, fotografia

W życiu jest wiele sytuacji, w których nie mamy pojęcia nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, drudzy wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego razem?
Dron z kamerą

Jak zrobić świetne fotografie z lotu ptaka

Punt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego razem?
samsung note

Nowoczesne telefony gwarancją wysokiej jakości

Rozwój nowoczesnych technologii na bieżąco dostarcza nam nowych sprzętów elektronicznych, które każdy z nas wykorzystuje na co dzień, w domu i w pracy. Aktualnie na rynku kupimy nowoczesne telewizory, komputery, tablety i podobne urządzenia, jednak najbardziej popularne są oczywiście telefony. Ich najnowsze modele, takie jak Samsung Note 3 mogą bez problemu zastąpić nam różne inne urządzenia, dlatego życie jest dzięki nim znacznie prostsze.
Białe zęby, ale czy zdrowe?

8 spraw w życiu normalnego faceta

Wszystko zależy od punktu patrzenia, tak samo jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, drudzy wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od biologii? Od wszystkiego po trochu?
Gra planszowa - Warhammer

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W okresie królowania Internetu gry planszowe odeszły w mody. Nie tak dawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. Dziś rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój naszego umysłu. Odpowiednim przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
taniec

Dlaczego fajnie jest mieć ulubione zajęcie w wolnym czasie?

Wiele osób ma problemy z wyszukaniem sobie zajęcia w wolnym czasie. Wielu z nich niestety bierze wtedy w rękę tablet lub włącza komputer i zaczyna grać. Jest to łatwe i proste wyjście, które nie wymaga wysiłku, lecz czy naprawdę dobre? Patrząc na młodzież można zauważyć, że coraz mniejsza jej ilość posiada jakieś interesujące hobby lub będzie chciało robić coś nietypowego.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Aplikacje na Androida- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych wielu z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym znajbardziej wziętych środków służących do komunikowania się. Aplikacje do urządzeń mobilnych pokazują, jak uniknąć korków, doradzą, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić sylwetkę, i dadzą nam sygnały, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w w ostatnim czasie.