W życiu jest wiele sytuacji, w których nie mamy pojęcia nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego razem?
Obiektyw, fotografia
Z całą pewnością nie da się wymienić pojedynczej przyczyny konkretnego spoglądania na świat czy podejścia do życia. Nawet w sytuacji gdy jakąś rzecz ma wpływ na kolejne wypadki, to jedna osoba inaczej zareaguje na dane sytuacje niż druga. Nie da się chyba też wiedzieć, jak zareagujemy na sytuację, które wydają się niespodziewane, ale jednak możliwe. w jaki sposób byśmy sobie dali radę z wielka tragedią, na przykład, tragiczną śmiercią kogoś z rodziny? Nie można tej reakcji przewidzieć.

zdjęcie
Ci, co natomiast uważają, iż zachowaliby się „tak i tak” najczęściej poszliby w druga stronę – ten zaskakujący brzeg, o którym nie myśleli poważnie.

Jeśli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link (https://kador.pl/historia/), a dowiesz się większą ilość informacji, jakie Cię niesamowicie zafascynują.

Być może nie byłoby to tak zauważalne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie te wcześniejsze zapewnienia i oświadczenia. Nie da się tak łatwo popatrzeć na swoje życie z góry, zrobić zdjęcia z powietrza , by zobaczyć, co, jak i kiedy. Dobrze jest zachować umiar i nie rozpowszechniać skrajnych opinii, co do naszego zachowania, ponieważ możemy srogo się zawieść i koniec końców nie być gotowym na inny rozwój wypadków założyliśmy.


Może zainteresują ciebie także

8 spraw w życiu normalnego faceta

Białe zęby, ale czy zdrowe?
Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, tak samo jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, drudzy wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od genów? Od wszystkiego po trochu?


Inaczej mówiąc, nawet jeśli sami nie zakładamy, jak byśmy się zachowali w danej chwili, to istnieje szereg czynników, które ukazują, w jaki sposób potoczyłyby się nasze losy. Wśród najważniejszych z nich musimy wskazać: cechy charakteru, żywiołowość, doświadczenie z podobnymi sytuacjami czy reakcja na zbliżone tragedie (jednak u innej osoby). Najbardziej obiektywnie jednak orzekną na nasz temat nieznani nam ludzie, oczywiście „najłatwiej” nie znaczy najbardziej zgodnie z prawdą, ponieważ ktoś z zewnątrz opiniuje nas jedynie po tym, co dostrzega na zewnątrz, lub co o nas usłyszy, jednakże będą to dywagacje nie mające sensu. Można je porównać na przykład do opinii osobników którzy nie rozmawiali nigdy z obcokrajowcem, a bazując na krzywdzących i niedorzecznych stereotypach sądzą, że w innych krajach mieszkają tylko ludożercy.

Zainteresował Cię powyższy tekst? Wystarczy kliknąć w ten link i można zobaczyć także (https://www.hotelmikolajki.pl/dzieci/dla-dzieci) inne nasze publikacje. Myślimy, że również Ci się spodobają.

21-11-12 07:03:06