Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

W życiu jest wiele sytuacji, w których nie mamy pojęcia nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego razem?

Obiektyw, fotografia
Z całą pewnością nie da się wymienić pojedynczej przyczyny konkretnego spoglądania na świat czy podejścia do życia. Nawet w sytuacji gdy jakąś rzecz ma wpływ na kolejne wypadki, to jedna osoba inaczej zareaguje na dane sytuacje niż druga. Nie da się chyba też wiedzieć, jak zareagujemy na sytuację, które wydają się niespodziewane, ale jednak możliwe. w jaki sposób byśmy sobie dali radę z wielka tragedią, na przykład, tragiczną śmiercią kogoś z rodziny? Nie można tej reakcji przewidzieć.

zdjęcie
Ci, co natomiast uważają, iż zachowaliby się „tak i tak” najczęściej poszliby w druga stronę – ten zaskakujący brzeg, o którym nie myśleli poważnie. Być może nie byłoby to tak zauważalne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie te wcześniejsze zapewnienia i oświadczenia. Nie da się tak łatwo popatrzeć na swoje życie z góry, zrobić zdjęcia z powietrza (http://magiceye.com.pl/), by zobaczyć, co, jak i kiedy. Dobrze jest zachować umiar i nie rozpowszechniać skrajnych opinii, co do naszego zachowania, ponieważ możemy srogo się zawieść i koniec końców nie być gotowym na inny rozwój wypadków założyliśmy.
1 2