8 spraw w życiu normalnego faceta

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego po trochu?
Z całą pewnością nie czytaj o zegarkach szpiegowskich da się wskazać jednej przyczyny takiego a nie innego patrzenia na otoczenie czy podejścia do życia. Nawet jeśli jakaś rzecz definiuje kolejne zdarzenia, to jedna osoba w inny sposób zareaguje na dane sytuacje niż inna. Nie da się chyba też wiedzieć, jak zareagujemy na sytuację, które wydają się niespodziewane, ale jednak prawdopodobne. Jak byśmy zareagowali na coś bardzo wesołego, na przykład, wygranie pokaźnej sumy w loterii? A z drugiej strony (jak byśmy sobie poradzili z wielka tragedią, przypuśćmy, tragiczną śmiercią członka rodziny? Nie da się tego przewidzieć.

http://magiceye.com.pl/
Ci, co natomiast twierdzą, iż zachowaliby się w konkretny sposób najczęściej udali by się w inną stronę – ten niespodziewany brzeg, o którym nie myśleli poważnie. Być może nie byłoby to tak zauważalne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie właśnie poprzednie zarzekanie się i oświadczenia. Nie da się tak po prostu spojrzeć na własne życie z dalszej perspektywy, zrobić zdjęcia z powietrza (polecam filmowanie z lotu ptaka tej firmy), by zobaczyć, co, jak i kiedy. Lepiej zachować umiar i nie rozpowszechniać radykalnych sądów, co do własnego postępowania, bo możemy bardzo się zdziwić i koniec końców nie być przygotowanym na taki rozwój wypadków założyliśmy.


Może zainteresują ciebie także

Jak zrobić świetne fotografie z lotu ptaka

Dron z kamerą
Punt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna świat różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego razem?

Inaczej mówiąc, nawet jeśli sami nie deklarujemy, jak byśmy się zachowali w konkretnej sytuacji, to istnieje cała masa rzeczy, które ukazują, jak potoczyłyby się nasze losy. Pośród najważniejszych z nich należy wymienić: cechy charakteru, temperament, praktykę z podobnymi sytuacjami czy reagowanie na podobne tragedie (jednak u innej osoby). Najłatwiej mimo wszytsko orzekną na nasz temat nieznani nam ludzie, oczywiście „najłatwiej” nie oznacza „najtrafniej”, gdyż ktośz zewnątrz ocenia nas jedynie po tym, co widzi, albo co na nasz temat usłyszy, często będą to dywagacje nie mające sensu. Można je porównać na przykład do opinii ludzi którzy nie zamienili słowa z obcokrajowcem, a bazując na krzywdzących i niedorzecznych stereotypach sądzą, że w innych krajach mieszkają sami ludożercy. Zobacz także: przejrzyj pełną propozycję pod adresem.
20-02-21 07:13:08