Jak zrobić świetne fotografie z lotu ptaka

Wszystko zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od biologii? Od wszystkiego po trochu?

Na pewno nie da się wskazać pojedynczej przyczyny takiego a nie więcej o zegarkach szpiegowskich na stronie innego spoglądania na otoczenie czy podejścia do świata. Nawet w sytuacji gdy jakaś rzecz definiuje kolejne wypadki, to jedna osoba inaczej zareaguje na pewne sytuacje niż druga. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, w jaki sposób zareagujemy na sytuację, które można zakwalifikować jako niespodziewane, lecz jednak prawdopodobne. w jaki sposób byśmy sobie dali radę z poważną tragedią, przypuśćmy, tragiczną śmiercią członka rodziny? Nie da się tego przewidzieć.

http://magiceye.com.pl/
Ci, co jednak twierdzą, że zachowaliby się „tak i tak” najczęściej udali by się w druga stronę – ten zaskakujący brzeg, o którym nie myśleli poważnie. Być może nie byłoby to tak zauważalne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie właśnie wcześniejsze zapewnienia i deklaracje. Nie da się tak łatwo popatrzeć na swoje życie z góry, zrobić filmowanie z powietrza (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem), by dostrzec, co, jak i kiedy. Dobrze jest zachować umiar i nie rozpowszechniać skrajnych opinii, co do własnego zachowania, bo możemy srogo się zdziwić i w ostateczności nie być przygotowanym na taki rozwój wypadków założyliśmy.

Inaczej patrząc, nawet jeśli sami nie deklarujemy, jak byśmy się zachowali w danej chwili, to istnieje szereg czynników, które dają nam tego, jak potoczyłyby się nasze losy. Wśród najważniejszych z nich należy wskazać: cechy charakteru, żywiołowość, doświadczenie z podobnymi sytuacjami czy reakcja na podobne tragedie (jednak u innej osoby). Najłatwiej mimo wszystko orzekną na nasz temat nieznani nam ludzie, rzecz jasna „najłatwiej” nie znaczy najbardziej zgodnie z prawdą, gdyż ktoś z zewnątrz ocenia nas jedynie po tym, co widzi, lub co na nasz temat usłyszy, często będą to rzeczy nie mające sensu. Można je porównać na przykład do opinii osobników którzy nie rozmawiali nigdy z obcokrajowcem, a bazując na krzywdzących i niedorzecznych stereotypach uważają, że w dalekich krajach mieszkają tylko ludożercy.
20-02-19 07:14:04