Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Świat
Obiektyw, fotografia

W życiu jest wiele sytuacji, w których nie mamy pojęcia nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Wszystko zależy od punktu patrzenia, tak samo jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, jest zależne od genów? Od wszystkiego po trochu?
Białe zęby, ale czy zdrowe?

8 spraw w życiu normalnego faceta

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, identycznie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna świat różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, kolejni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, zależy od biologii? Od wszystkiego razem?
Dron z kamerą

Jak zrobić świetne fotografie z lotu ptaka

Punt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna świat różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnych doświadczeń, z wychowania, zależy od genów? Od wszystkiego po trochu?
Busem przez świat

Czy można odczuwać lęk przed poznawaniem języków obcych?

Obecny świat jest wart grzechu, zdaje się myśleć człowiek, który jest przekonany, że może wszystko. da się objechać świat,da się zmieniać pracę co jakiś czas, można też rzucić wszystko i wyjechać do Anglii. Można… ale czy na pewno? Jakieś ograniczenia się zawsze znajdą, które skazują nas na trwanie w obecnym stanie. Dlaczego tak jest? Wydaje się, że główną przeszkodą jest nasz lęk. Jak sobie z nim radzić?