Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Czym jest marketing video, kto mogłaby z niego korzystać i jaka firma go może wykonać?

Czy wiesz w jaki sposób w obecnych czasach przykuć do proponowanych przez swoją spółkę towarów lub usług uwagę jak najliczniejszej grupy potencjalnych klientów? Należałoby nie tylko przyciągnąć ich uwagę, lecz zatrzymać przy tego typu promocji, być może zdziwić a z pewnością w jakiś sposób się wyróżnić.
Jak zatem myślisz, czy dobra reklama powinna mieć formę tekstową? Obrazkową? Zdjęć? Muzyki? Czy może wszystkie te wymienione formy równocześnie? Tak, taki marketing video wydaje się być reklamą doskonałą, ponieważ, jeśli tylko jest odpowiednio wyprodukowana, mogłaby zawierać wszystkie niezbędne elementy. Właściwa muzyka mogłaby przykuć zaciekawienie, podobnie zresztą jak jakakolwiek kreskówka lub przemawiająca do klienta kobieta, jakiej głos mógłby jeszcze zawierać tak zwany "call to action", zatem "wezwanie do działania". W rzeczywistości okazują się być to takie zdania jak: "nie czekaj", "sprawdź więcej". Warto wspomnieć, że taki marketing video to nie powinna być od razu reklama jakiegoś towaru, to tak samo mogłaby być tylko prezentacja pewnej firmy albo jakiejkolwiek proponowanej poprzez nią czynności.


Transcend RDP7


A kto może zająć się przygotowaniem tego typu filmiku? Okazuje się, że wcale nie muszą to być studenci kultowej łódzkiej filmówki, choć uzyskiwana tam znajomość tematu mogłaby być w bardzo znacznym stopniu przydatna.
Jeżeli jednak nie posiadamy kontaktu do absolwentów oddziału reżyserii wymienionej akademii, to zostaje nam kontakt do jakieś dobrej agencji marketingowej. Jej kadrowicze doskonale pamiętają czym jest marketing video oraz w jaki sposób tego typu materiał zrobić. To przecież właśnie ich praca.
19-01-22 19:08:02