Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Apple
apple iphone 5/5s case

Idealny gadżet dla wielbicieli techniki i estetyki - etui na telefon

Żaden smartfon nie może być bezpieczny, nie mając odpowiedniego case’u, który uchroni przed upadkami i uszkodzeniami. Dla właścicieli – zwłaszcza nowych modeli – to kwestia przeganiająca sen z powiek.
apple

Gdzie w sieci opłaca się szukać macbooków firmy Apple?

Kalifornijska marka Apple słynie z wysokiej klasy elektroniki. Jej produkty są powszechnie wykorzystywane zwłaszcza wśród grafików, twórców muzyki i miłośników sprzętu komputerowego, popularnie zwanych „geekami”. Komputery stacjonarne i przenośne tej marki słyną ze stabilności działania, dużej mocy obliczeniowej i przede wszystkim bardzo wysokiej jakości designu. Firma jest poza tym jednym z najważniejszych producentów telefonów komórkowych i tabletów.

Ipad – źródło sukcesu

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym wynalazkiem firmy Apple. Parę dobrych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiadomo, nie dały sobie rady na rynku technologicznym. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już ugruntowaną pozycję dzięki wielkiemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest jeden z powodów rewelacyjnej popularności urządzenia tej marki.

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Mało kto pamięta, że tablet nie był oryginalnym produktem przedsiębiorstwa Apple. Parę dobrych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak można się domyślić, nie wygrały one na rynku IT. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sklepów swojego iPada, zdobyło już solidną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jedna z przyczyn rewelacyjnej sprzedaży urządzenia tej produkcji.