Apple

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Mało kto pamięta, że tablet nie był oryginalnym produktem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiadomo, nie osiągnęły one sukcesu na rynku nowych technologii. Kiedy Apple wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, miało już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest jedna z przyczyn rewelacyjnej sprzedaży iPada tej firmy.

Ipad – źródło sukcesu

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym wynalazkiem przedsiębiorstwa Apple. Parę dobrych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje urządzenia przenośne. Jak można się domyślić, nie dały sobie rady na rynku nowych technologii. Kiedy Apple wypuściło do sklepów swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł późniejszej znakomitej popularności urządzenia tej produkcji.
apple iphone 5/5s case

Idealny gadżet dla wielbicieli techniki i estetyki - etui na telefon

Żaden smartfon nie może być bezpieczny, nie mając odpowiedniego case’u, który uchroni przed upadkami i uszkodzeniami. Dla właścicieli – zwłaszcza nowych modeli – to kwestia przeganiająca sen z powiek.
apple

Gdzie w sieci opłaca się szukać macbooków firmy Apple?

Kalifornijska marka Apple słynie z wysokiej klasy elektroniki. Jej produkty są powszechnie wykorzystywane zwłaszcza wśród grafików, twórców muzyki i miłośników sprzętu komputerowego, popularnie zwanych „geekami”. Komputery stacjonarne i przenośne tej marki słyną ze stabilności działania, dużej mocy obliczeniowej i przede wszystkim bardzo wysokiej jakości designu. Firma jest poza tym jednym z najważniejszych producentów telefonów komórkowych i tabletów.