Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Apple

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Mało kto pamięta, że tablet nie był pionierskim produktem firmy Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiemy, nie wygrały one na rynku technologicznym. Kiedy Apple wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, posiadało już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jedna z przyczyn rewelacyjnej sprzedaży tabletu tej marki.
apple iphone 5/5s case

Idealny gadżet dla wielbicieli techniki i estetyki - etui na telefon

Żaden telefon komórkowy nie może czuć się bezpiecznie, nie mając odpowiedniego futerału, który chroni przed wypadkami oraz uszkodzeniami. Dla użytkowników – zwłaszcza najnowszych modeli – to rzecz spędzająca sen z powiek.
apple

Gdzie w sieci opłaca się szukać macbooków firmy Apple?

Pochodząca z Kalifornii firma Apple słynie z wysokiej klasy sprzętu elektronicznego. Jej produkty są popularne w szczególności w gronie grafików, twórców muzyki i entuzjastów sprzętu komputerowego, popularnie nazywanych „geekami”. Komputery stacjonarne i przenośne tej marki znane są ze stabilności działania, wielkiej pamięci i w pierwszej kolejności bardzo wysokiej jakości designu. Firma jest ponadto jednym z najważniejszych producentów popularnych komórek i tabletów.

Ipad – źródło sukcesu

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był wyjątkowym produktem marki Apple. Parę dobrych lat przed premierą iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak wiadomo, nie osiągnęły one sukcesu na rynku IT. Kiedy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, miało już solidną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest jedna z przyczyn świetnej sprzedaży tabletu tej produkcji.