Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotografia

Urządzamy ściany obrazami

W dzisiejszych czasach ludzie bardzo dużo fotografują. Fotografia staje się nie tylko rozpowszechniona, ale wręcz modna. Jeszcze jakiś czas temu dużą popularność miały aparaty cyfrowe z uwagi na swoje niewielkie rozmiary i mobilność, a przy tym możliwość wygodnego podglądu zrobionego zdjęcia. W dawniejszych czasach fotografie się wywoływało i umieszczało w albumach. Obecnie najpopularniejszą metodą jest trzymanie zdjęć w postaci elektronicznej, na komputerze lub nośnikach cyfrowych.
robienie zdjęcia

Jakim sposobem zachować ciekawe wspomnienia z wakacyjnej wycieczki i pochwalić się dobrą pasję?

Zapewne część z nas dość mocno fokusuje się na codziennych zadaniach domowych oraz tych dotyczących naszego miejsca pracy, że zapomina o przyjemnościach i dążeniu do zrealizowania własnych marzeń. Każda osoba posiada prywatne pragnienia, jednak nie ma wystarczająco wolnego czasu lub po prostu wystarczających środków pieniężnych na ich spełnienie. Jednak pewne jest to, że wszyscy zasługują na szczęśliwe życie, wypełnione pasjami i pełne pozytywnych obsesji, a nie tylko na nieustanny wyścig i brak jakichkolwiek przyjemności. Odskocznią od codzienności jest na przykład zbieranie znaczków, różnorodnych banknotów, pisanie własnej książki, pielęgnacja ogrodu, majsterkowanie, przejażdżki samochodem terenowym, sporty ekstremalne czy nawet malarstwo.
Fotografia

Doświadczony fotograf poszukiwany

W naszych czasach image jest szalenie ważny. Na co dzień jesteśmy zalewani z każdej strony kolorowymi gazetami, a w nich czarują nas wyretuszowane zdjęcia gwiazd. Moda na dobry wygląd wciąż się utrzymuje oraz z pewnością prędko się nie skończy. Stąd też bardzo dobry fach w naszychczasach to fotograf.
Obiektyw, fotografia

Gdzie można zamówić profesjonalne obiektywy jako prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to okres dawania prezentów najbliższym osobom. Wybranie właściwego prezentu dla pasjonata fotografii to niezwykle trudne zadanie. Komplet akcesoriów do aparatu fotograficznego jest ciekawym prezentem, w skład tego rodzaju kompletu mogą wchodzić elementy czyszczące, filtry do obiektywów, plecak lub torba na aparat i dużo innych. Najlepszym prezentem dla takiego człowieka jest jednak nowy obiektyw do ulubionego aparatu. W sklepach można znaleźć wiele rodzajów obiektywów w różnych kategoriach cenowych, najważniejsze to wybrać właściwie.
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" natrafić na ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. Oferty służą tak udokumentowaniu istotnej dla nas sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w takich sesjach zdjęciowych? Do czego możemy ich efekty użyć?

Uwiecznij najciekawsze momenty

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich przy użyciu zdjęcia może z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić faktyczne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku znajduje się w polu zamiłowań niemal każdego wczasowicza.
fotografia

W jaki sposób zaplanować interesującą sesję fotograficzną ślubną?

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich zakochanych, którzy chcą węzłem małżeńskim potwierdzić swoją miłość. To uroczystość, którą warto uwiecznić na zdjęciach, by przez długi czas pozostała w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Prawie każda para młoda chce mieć fotografie zarówno ze swojego ślubu i wesela, jak również ciekawie wymyślonej sesji plenerowej. W trakcie takiej sesji nowożeńcy najczęściej występują w odświętnych ubraniach ślubnych, bardzo często wśród pięknych i zachwycających krajobrazów.
Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza dziś jest niezwykle łatwe

Jak często było tak, że pragnęliśmy żeby nasz film miał także ujęcia robione z góry, ponieważ pragnęliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić ilość osób, która z nami pokazała się? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami oraz równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Fotograf w pracy

Jakie trendy są popularne w fotografii?

Niewysokie ceny aparatów fotograficznych oraz możliwość cyfrowego zapisu spowodowały, że fotografia stała się dostępna dla mas. Nie idzie to w parze z jakością zdjęć. Jak powiedziała nam Barbara, pracująca w studio fotograficznym, wciąż jest zapotrzebowanie na profesjonalne sesje zdjęciowe w Warszawie. Przedsiębiorstwa czy zwykli ludzie potrzebują fotografa z doświadczeniem, który wykona zdjęcia o jakie im chodzi. Jak zatem wygląda obecny rynek profesjonalnej fotografii i na co jest wzięcie?
rowerzysta fotografuje

Własne hobby to okazja na bardziej ciekawe życie. Spróbujmy w sobie znaleźć pasję

Jak niekiedy donoszą najnowsze odkrycia posiadanie własnej pasji to recepta na ciekawsze życie. Nic w tym dziwnego, ale w pierwszej kolejnościmusimy zapytać sami siebie, czym wspomniane zjawisko jest. Pasja to część umysłu, niezwykła potrzeba gromadzenia czegoś, tworzenia kolekcji, interesowania się jakimś zjawiskiem. Naukowcyspierają się z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było bardziej ciekawe, a może po prostu bez ulubionego zajęcia nie nie jesteśmy spełnieni.
1 2 3 4