Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotografia
Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza dziś jest niezwykle łatwe

Ile razy było tak, że chcieliśmy aby nasz film miał też ujęcia robione z góry, bo chcieliśmy pokazać jak fajnie prezentuje się jakiś napis ułożony z kwiatów, lub po prostu chcieliśmy pokazać wielość osób, która z nami pokazała się? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie kierowane jest zdalnie z ziemi.
Obiektyw, fotografia

Popularne aparaty Canon i Nikon

Czy najlepiej nabyć niedrogi, ale nie w pełni profesjonalny aparat cyfrowy, czy też dobra lustrzankę? Aparaty zdarzają się najróżniejsze, dlatego też pozyskanie przykładowo podstawowych informacji o ich typach może pochłonąć dużo czasu.
Fotografia

Doświadczony fotograf poszukiwany

W naszych czasach image jest szalenie ważny. Na co dzień jesteśmy bombardowani z każdej strony kolorowymi pisemkami, a w nich czarują nas ulepszone fotografie gwiazd. Zapotrzebowanie na dobry look ciągle trwa i na pewno szybko się nie zmieni. Dlatego idealny fach w dzisiejszychczasach to fotograf.
Kraków - rynek

Atrakcyjne stare zdjęcia Krakowa

Wszyscy cenieni fotografowie, ale i amatorzy dopiero zaczynający swój fach, powinni znać historię fotografii. Nierozerwalnie wiąże się to z poznawaniem interesujących historii kolejnych miast. W naszym kraju możemy wymienić mnóstwo wyjątkowych pereł, jakie uwieczniono na zdjęciach.
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" natrafić na oferty profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia dotyczą tak udokumentowania istotnej dla nas sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu projektach? W jakim celu możemy ich efekty zastosować?
Aparat fotograficzny

W jaki sposób znaleźć kompetentną firmę trudniącą się zdjęciami reklamowymi?

Wysoki poziom oraz doskonała jakość to przymioty, jakie posiada dzisiejsza fotografia reklamowa. Warszawa, podobnie jak wiele innych miejscowości w całym kraju, oferuje zainteresowanym klientom profesjonalne agencje fotograficzne, które posiadają doświadczenie oraz wiedzę na temat robienia powyższego typu zdjęć.
Fotografia

Fotografia produktów – nisza warta uwagi

Tysiące zaczynających karierę fotografów myśli jedynie o rozpoczęciu kariery jako fotograf sesyjny. Nie jest to najgorszy pomysł, ale zaczęcie kariery w tego typu branży związane jest z dużą konkurencją. Znacznie łatwiej jest wyspecjalizować się w określonej branży.
aparat

Fotki to wspaniała pamiątka z wypoczynku w Zakopanem, wyprawie po Meksyku czy powiedzmy z komunii

Okazji ku temu by zrobić zdjęcie jest od zatrzęsienia. Codziennie miłośnikowi fotografii wpadają tysiące fotkowych idei. Wszystko fajnie, ale zapamiętajmy jedno: wyłącznie powyżej przeciętnej aparaty w istocie są w stanie robić fotografie, które są fajne, godne oglądania. Wyśmienita marka to niewątpliwie nikon d5100 18 105 mm - można zaryzykować twierdzenie, że na rynku cyfrówek to akurat Nikony są pod każdym względem najlepsze. Chociaż wiadomo, iż opinia o Nikonach jest wyłącznie subiektywna, nic obiektywnego.
fotografia

W jaki sposób zaplanować interesującą sesję fotograficzną ślubną?

Ślub to niezwykle istotne wydarzenie w życiu ludzi, którzy chcą na ślubnym kobiercu potwierdzić swoje uczucie. To uroczystość, którą należy zachować na fotografiach, aby przez długi czas została w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Prawie każda para młoda chce posiadać fotografie zarówno ze swojego ślubu i wesela, a także interesująco wymyślonej sesji plenerowej. W trakcie takiej sesji nowożeńcy najczęściej występują w odświętnych ubraniach ślubnych, najczęściej wśród pięknych i zachwycających krajobrazów.
Scrapbooking

Scrapbooking czyli przystrajanie fotografii w ciekawy sposób

Fotografie są niezwykłym zbiorem wspomnień naszych przeżyć. A jeszcze ładnie oprawione zdjęcia, są niczym miód na nasze serca. Techniką, z pomocą której nasze prywatne albumy będą wyglądały jak małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Technika ta sprawi, że patrząc na kartę ze zdjęciem z wakacji zobaczymy nie tylko samą fotografię, ale zasuszony kwiat, który dostaliśmy od ukochanego, miłosny liścik, napisany z myślą o nas tego spotkania... Ponieważ formą przekazu jest tu nie tylko słowo, ale obraz.
1 2 3 4