Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotografia
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy, na przykład "fotograf Wrocław" znaleźć oferty profesjonalnych fotografów, a nawet fotografów amatorów zachęcających na sesje fotograficzne. Oferty służą tak udokumentowaniu kluczowej w życiu sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w takich działaniach? Do czego będziemy mogli takie zdjęcia zastosować?
Obiektyw, fotografia

Gdzie można zamówić profesjonalne obiektywy jako prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania najbliższych prezentami. Dopasowanie odpowiedniego upominku dla miłośnika fotografii to niełatwe zadanie. Zestaw akcesoriów do aparatu fotograficznego jest ciekawym prezentem, w skład takiego kompletu wchodzą na przykład elementy do czyszczenia, filtry do obiektywów, plecak lub torba na aparat i dużo innych. Idealnym prezentem dla takiego człowieka jest jednak nowy obiektyw do najlepszego aparatu. Na rynku można dostać wiele typów obiektywów w rozmaitych kategoriach cenowych, najważniejsze to dokonać właściwego wyboru.
rowerzysta fotografuje

Własne hobby to okazja na bardziej ciekawe życie. Spróbujmy w sobie znaleźć pasję

Jak niekiedy donoszą najnowsze odkrycia posiadanie własnej pasji to recepta na ciekawsze życie. Nic w tym dziwnego, ale w pierwszej kolejnościmusimy zapytać sami siebie, czym wspomniane zjawisko jest. Pasja to część umysłu, niezwykła potrzeba gromadzenia czegoś, tworzenia kolekcji, interesowania się jakimś zjawiskiem. Naukowcyspierają się z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było bardziej ciekawe, a może po prostu bez ulubionego zajęcia nie nie jesteśmy spełnieni.
Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza dziś jest niezwykle łatwe

Ile razy działo się tak, iż chcieliśmy by nasz film posiadał także ujęcia zrobione z góry, bo chcieliśmy pokazać jak fajnie wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy pokazać wielość osób, która z nami pokazała się? Dzisiaj to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Starczy, że okupimy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
zdjęcia

Jak wykonuje się zdjęcia z lotu ptaka?

Fotografie z powietrza można wykonać nie tylko z samolotu czy śmigłowca. Firmy fotograficzne mają na to dużo innych metod. Częstokroć ekonomiczniejszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż aeroplan czy też helikopter. Jako przykład mogę podać wszelakie różne imprezy masowe gdzie świetnie sprawdza się balon helowy który to bez żadnego problemu potrafi przez kilka godzin unosić się w jednym miejscu i realizować zdjęcia z góry za pomocą umieszczonego pod nim aparatu cyfrowego.
zdjęcie

Metody realizowania fotografii lotniczych

Fotografia lotnicza to bardzo ogólne określenie. Tak naprawdę nie istnieje jednoznaczna definicja określająca tę kategorię fotografii. Technicznie rzecz charakteryzując są to zdjęcia z powietrza otrzymane za pomocą nie tylko satelity czy też aeroplanu, płatowca ale także każdego innego instrumentu potrafiącego sfotografować powierzchnię ziemi z dużej odległości.
Fotografia

Doświadczony fotograf poszukiwany

W naszych czasach wizerunek jest bardzo istotny. Na co dzień jesteśmy bombardowani z każdej ze stron kolorowymi pisemkami, a tam czekają na nas ulepszone zdjęcia gwiazd. Moda na atrakcyjny wygląd ciągle jest oraz z pewnością szybko się nie skończy. Stąd też bardzo dobry zawód w dzisiejszychczasach to fotograf.
coca cola

Co to jest fotografia reklamowa?

Jednym z typów fotografii jest aktualnie fotografia reklamowa. Trudni się nią coraz więcej studiów fotograficznych, czym się w takim razie ona charakteryzuje?
Nade wszystko prezentowany rodzaj fotografii używany jest – jak sama nazwa mówi – w różnorakiej reklamie. Dzięki niej można w znakomity sposób ukazać wszystkie wymagane informacje odnośnie do konkretnego produktu lub usługi.

Funkcjonalne aparaty cyfrowe na współczesnym rynku fotograficznym


Ceny aparatów są dzisiaj bardzo niewielkie, wobec tego w sumie każda osoba jest w stanie sobie pozwolić na ich zakup. Rynek oferuje w tym względzie bogaty asortyment, a aparaty to znakomite narzędzia pozwalające na zachowanie ważnych chwil. Jak jednakże wybrać sprzęt, który będzie faktycznie odpowiedni? Jakie cechy są absolutną koniecznością, żeby aparat cyfrowy sprostał indywidualnym wymaganiom?
Scrapbooking

Scrapbooking czyli przystrajanie fotografii w ciekawy sposób

Fotografie są rewelacyjnym zbiorem wspomnień naszych przeżyć. A jeszczeestetycznie oprawione zdjęcia, cieszą nasze oczy podwójnie. Techniką, dzięki której nasze kolekcje będą wyglądały jak małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Na skutek tej metody, patrząc na kartę ze zdjęciem z wakacji zobaczymy nie tylko samą fotografię, lecz zasuszony kwiat, który dostaliśmy od ukochanego, list z wyznaniem miłosnym, napisany z myślą o nas tego spotkania... Ponieważ formą przekazu jest tu nie tylko słowo, ale obraz.
1 2 3 4