Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Sklep on-line dla dzieci

W czasach rozwijającej się rewolucji cyfrowej coraz więcej dzieci zasiada przed komputerem. Od najmłodszych lat surfują po Internecie, nierzadko nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, zwyczajnie klikając w przyciski. W TV są pasma dla maluchów, również jak i w radiu.

Nie czekaj, tylko poczytaj szczegóły na prezentowany wątek - informacje okażą się na pewno niezwykle fascynujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Sieć nie posiada takich podziałów. Owszem, są miejsca przeznaczone dla pociech, jednak sieć praktycznie jest nieograniczony. Zastanówmy się, jakie zagrożenia niesie niepilnowanie dziecka w czasie przeglądania stron WWW.


Zabawki drewniane, jedzenie
Olbrzymie centra handlowe wypełnione zabawkami nie są już tak uczęszczane jak kiedyś. Obecnie wszystko można kupić w Internecie. Maluch ogląda sobie internetowy sklep (hulajnogi elektryczne) z zabawkami, zajęty rodzic nie ma chęci pójść z nim do tradycyjnego sklepu. Parę kliknięć, trochę cyferek i zabawki dla chłopców i dziewczynek kupione. Błyskawicznie i prosto. Zastanówmy się, czy to nie powoduje, że młody człowiek stanie się zakupoholikiem? Że wpadnie w błędne koło chęci posiadania, tak banalnie zdobywając to, czego pragnie? Że będzie zajęty ciągle oglądaniem nowych i nowych kolorowych gadżetów? To szalenie istotne, żeby rodzice dawkowali młodemu człowiekowi przebywanie na tego typu stronach. Lepiej będzie osobiście użyć ich do wyboru odpowiedniej igraszki typu: jixin kolejka lub też Dla opiekunów sklep internetowy z zabawkami to z pewnością znakomita rzecz, dla dziecka może być to niebezpieczeństwo.

Kuchnia, zabawki z drewna
Żeby osłonić berbecia przed brutalnymi treściami, czytaniem obraźliwych tekstów, trzeba zainstalować specjalne oprogramowanie monitorujące aktywność internetową i zamykające wstęp do podejrzanych miejsc. Jednakże największe zadanie nie należy do maszyny, tylko do nas, opiekunów. Poświęcajmy więcej czasu naszym dzieciom, a najlepiej surfujmy w sieci razem z nimi. W ten sposób złączmy przyjemność z obowiązkiem.
18-12-16 10:16:02