Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Sklep on-line dla dzieci

W czasach rozwijającej się rewolucji cyfrowej coraz więcej dzieci zasiada przed komputerem. Od najmłodszych lat surfują po Internecie, nierzadko nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, zwyczajnie klikając w przyciski. W TV są pasma dla maluchów, również jak i w radiu. Sieć nie posiada takich podziałów. Owszem, są miejsca przeznaczone dla pociech, jednak sieć praktycznie jest nieograniczony. Zastanówmy się, jakie zagrożenia niesie niepilnowanie dziecka w czasie przeglądania stron WWW.

Może zainteresują ciebie także

Wybieramy fotografa na ślub

fotografia ślubna
Ślub to istotne wydarzenie dla wielu młodych osób i chcą oni zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest wielka liczba ofert w internecie. Czasem bardzo ciężko wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich setki! Jak dokonać najlepszego wyboru?


Zabawki drewniane, jedzenie
Olbrzymie centra handlowe wypełnione zabawkami nie są już tak uczęszczane jak kiedyś. Obecnie wszystko można kupić w Internecie. Maluch ogląda sobie internetowy sklep (hulajnogi elektryczne) z zabawkami, zajęty rodzic nie ma chęci pójść z nim do tradycyjnego sklepu. Parę kliknięć, trochę cyferek i zabawki dla chłopców i dziewczynek kupione. Błyskawicznie i prosto. Zastanówmy się, czy to nie powoduje, że młody człowiek stanie się zakupoholikiem? Że wpadnie w błędne koło chęci posiadania, tak banalnie zdobywając to, czego pragnie? Że będzie zajęty ciągle oglądaniem nowych i nowych kolorowych gadżetów? To szalenie istotne, żeby rodzice dawkowali młodemu człowiekowi przebywanie na tego typu stronach. Lepiej będzie osobiście użyć ich do wyboru odpowiedniej igraszki typu: jixin kolejka lub też Dla opiekunów sklep internetowy z zabawkami to z pewnością znakomita rzecz, dla dziecka może być to niebezpieczeństwo.

Kuchnia, zabawki z drewna
Żeby osłonić berbecia przed brutalnymi treściami, czytaniem obraźliwych tekstów, trzeba zainstalować specjalne oprogramowanie monitorujące aktywność internetową i zamykające wstęp do podejrzanych miejsc. Jednakże największe zadanie nie należy do maszyny, tylko do nas, opiekunów. Poświęcajmy więcej czasu naszym dzieciom, a najlepiej surfujmy w sieci razem z nimi. W ten sposób złączmy przyjemność z obowiązkiem.
18-11-25 07:16:01