Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotograf
roberti gnaciak

Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Planowanie ślubu i wesela to emocjonujący czas. Najczęściej zaangażowane są przede wszystkim kobiety, więc to one przejmują się bezbłędnym planem. O czym musimy wiedzieć, szykując wesele?
aparat fotografa

Życie za kamerą - czy to możliwe

Wiele młodych ludzi myśli o zawodzie fotografa. Chcą zgodnie z powszechną modą, łączyć karierę zawodową ze swoimi zainteresowaniami. Przekonamy się, czy da się z tego zawodu wyżyć oraz czy wciąż jest okazja dla fotografów.
ślub

Ślub jest z pewnością jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

Ślub to moment, w którym wybiera się dla siebie partnera na całe życie, tym samym wskazane jest postarać się o to, żeby go jak najlepiej zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć bywa zawodna i po latach zazwyczaj ma się już trudności z przypomnieniem niektórych chwil.
dziecko

Oryginalna pamiątka na całe życie dla naszej pociechy - przedstawiamy pomysły

Jedną z trudniejszych sesji jest sesja zdjęciowa z małym dzieckiem. Choć dzieci to świetny temat do wykonywania zdjęć to praca z nimi bywa potwornie wyczerpująca. Niestety dziecko nie zawsze rozumie to, co usłyszy od fotografa. Bywa, że zamiast cudnie się uśmiechnąć zaczyna płakać. W takim wypadku fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
zdjęcie ślubne

Profesjonalne zdjęcie weselne wspaniałą pamiątką na całe życie

Chyba każda młoda para chciałaby, żeby dzień ich wesela był najlepszym dniem w ich życiu. Aby tak mogło się stać, niezbędne zadbanie o wszystkie, nawet malutkie szczególiki. Zdecydowanie warto zdecydować się na usługi dobrych specjalistów – chodzi tutaj nie tylko o kelnerów, ale także o wodzireja. Wielce ważnym elementem są prawie zawsze fotografie – warto sobie uświadomić, że impreza zdarza się wyłącznie raz. Jeżeli zatrudni się do wykonywania zdjęć jakiegoś gorszego fotografa, nie będzie się mieć najmniejszej pamiątki.
para na parkiecie - wesele

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna.Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

Zdjęcia to niezastąpione pamiątki z ceremonii ślubnej do których systematycznie powracamy, wskutek tego tak ważnejest aby były one zrobione z precyzją i wyrafinowaniem. Maja one za zadanie upamiętniać te najcudowniejsze w życiu momenty.
aparat fotograficzny

Profesjonalny fotograf w Jeleniej

Dzień ślubu, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go dużo przygotowań, godziny rozmów oraz nadzieja, iż uroczystość będzie przez długi czas dobrze wspominana przez biesiadników.
Fotografia ślubna

Wybór ślubnego fotografa

Trudno wyobrazić sobie tradycyjne wesele bez fotografii. Pamiątki z tego najważniejszego dnia zajmują ważne miejsce już zawsze. Jak najlepiej wybrać profesjonalistę, który nie zawiedzie narzeczonych?

Fotografia ślubna we Wrocławiu

Połączenie węzłem małżeńskim dwojga ludzi to kluczowy moment w życiu. A więc wszystko w ten dzień ma być cudowne, dopracowane i perfekcyjne. Chwila, w czasie której narzeczeństwo ślubuje sobie coś tak wspaniałego, jak przywiązanie do końca życia, musi zostać zapamiętana na udanych zdjęciach.

W jaki sposób zachować nasze wakacyjne wspomnienia?

Okres urlopowy właśnie się rozpoczął. Mnóstwo osób z pewnością wybiera się na upragnione wczasy. Marzyliśmy o tej chwili okrągły rok, w ciągu którego w pocie czoła wypełnialiśmy powszednie zobowiązania. Po takim męczącym maratonie relaks po prostu się nam należy. Wielu z nas chce spędzić wakacje w jakimś pięknym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam tak dużo ciekawych turnusów. Mamy do wyboru wiele egzotycznych zakątków. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia oraz pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najprzyjemniejsze momenty na fotografiach.
1 2 3 4