Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotograf

W jaki sposób zachować nasze wakacyjne wspomnienia?

Czas letni właśnie się zaczął. Mnóstwo osób niewątpliwie wyjeżdża na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili cały rok, podczas którego w pocie czoła wykonywaliśmy powszednie zajęcia. Po tak wyczerpującym czasie odpoczynek po prostu się nam należy. Wielu z nas chce spędzić urlop w jakimś niesamowitym miejscu. Biura podróży oferują nam tak dużo ciekawych wycieczek. Mamy do wyboru mnóstwo fascynujących miejsc. Z takiej eskapady zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia oraz pamiątki. Na pewno większość z nas uwieczniła najcudowniejsze chwile na zdjęciach.
para na parkiecie - wesele

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna.Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

Zdjęcia to jedne z piękniejszych pamiątek z ceremonii ślubnej do jakich regularnie wracamy, dlatego tak szczególnejest aby były one zrobione z finezją i umiejętnością. Ich zadaniem jest zatrzymać te jakże fantastyczne w życiu chwile.
roberti gnaciak

Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Przygotowania do ślubu i wesela to emocjonujący czas. Zazwyczaj angażują się szczególnie kobiety, dlatego to one przejmują się bezbłędnym planem. O czym powinniśmy wiedzieć, szykując wesele?
fotografowanie

Fachowe szkolenia z fotografii - czego wolno się na nich nauczyć?

Aktualnie fotografia to dziedzina, jaka cieszy się bardzo wielkim zainteresowaniem i wielką popularnością wśród wielu osób. Bez wątpliwości można ogłosić, że fotografia to prawdziwa sztuka, która wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, ale także wielkiego zaangażowania i profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Nieraz osoby, które chcą zdobyć wiedzę na temat fotografii i związać się z tą dyscypliną pod kątem zawodowym rejestrują się na warsztaty fotograficzne. Takie warsztaty i kursy fotograficzne bezsprzecznie niosą za sobą bardzo wiele świetnych korzyści.
dziecko

Oryginalna pamiątka na całe życie dla naszej pociechy - przedstawiamy pomysły

Jedną z bardzo trudnych sesji jest sesja fotograficzna z małym dzieckiem. Choć dzieci to wdzięczny temat do robienia zdjęć to praca z nimi bywa potwornie męcząca. Niestety maluch nie zawsze rozumie to, co do niego mówi fotograf. Zdarza się tak, że zamiast pięknie się uśmiechać zaczyna wyć wniebogłosy. W takiej sytuacji fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
profesjonalna sesja

Umów się na dziecięcą sesję

Nie od dziś wiadomo, że z rodziną dobrze można wyjść tylko na zdjęciu. Dobrze w takim razie zadbać o udaną fotografię. Sesje to nie zawsze śluby, może więc warto wybrać się na rodzinne spotkanie z fotografem.

Fotografia ślubna we Wrocławiu

Stopienie w jedno dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zatem wszystko wtedy ma być cudowne, zapięte na ostatni guzik i bez skazy. Ceremonia, w czasie której młoda para ślubuje sobie coś tak wielkiego, jak przywiązanie do końca życia, musi zostać zapamiętana na trwałych zdjęciach.
fotograf

Jak przygotować się do ślubu oraz wesela?

Jak zorganizować przygotowania do jednego z najistotniejszych wydarzeń w życiu czyli ślubu i wesela: Aby całość mieć pod kontrolą kiedy padnie to zapytanie i ta oczekiwana odpowiedź. Warto zacząć wszystkie przygotowania do bez wątpienia najistotniejszego wydarzenia w życiu kochającej się pary musimy zacząć wszystko planować na ok. 12-6 miesięcy przed obrzędem.
zdjęcia

Zdjęcia to istotna pamiątka ze ślubu

Ślub należy uwiecznić na fotografiach przede wszystkim ze względu na fakt, że wyłącznie tym sposobem zapamięta się jedną z rzeczywiście najważniejszych chwil w życiu. Obecnie, fotografia ślubna charakteryzuje się znaczącym zainteresowaniem i na rynku funkcjonuje wielu fotografów, którzy zajmują się nią zawodowo. Dość często w dodatku w swojej propozycji posiadają także filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna posiadać świadomość tego, że zdjęcia są jedną z najistotniejszych pamiątek, dlatego do ich wykonania zdecydowanie trzeba się dobrze przygotować. Przede wszystkim, niezbędne jest wynajęcie odpowiedniego fotografa.
Fotografia ślubna

Wybór ślubnego fotografa

Niełatwo wyobrazić sobie ślub i wesele bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego święta zajmują ważne miejsce już zawsze. Jak dobrze wybrać fachowca, który będzie spełniał wymogi narzeczonych?
1 2 3 4