Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotograf
fotografia ślubna

Wybieramy fotografa na ślub

Ślub to ważne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zatrzymać jak najwięcej wspomnień z tego dnia. Problemem jest duża liczba ofert w internecie. Przeważnie bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
fotografia

Zdjęcia o znakomitej rozdzielczości

Dawane do dyspozycji teraz rozwiązania fotograficzne stają się jeszcze doskonalsze. Jest to spowodowane tym, że eksperci sięgają po wyjątkowe metody przygotowywania fotografii. Zdjęcia są w każdym przypadku dopasowane całkowicie indywidualnie, do wskazanych przez klienta potrzeb.
fotografia modelek

Niełatwa decyzja początkującej modelki

Na początku kariery modelki może pojawić się problem nad wyborem fotografa do sesji zdjęciowych. Rzecz jasna fotografia modelek jest bardzo złożonym, acz interesującym tematem. Jednak jak znaleźć najtrafniejszego fotografa?
robienie zdjęć

Niektóre momenty w życiu potrzebują najlepszej oprawy. Uwiecznij taki moment na pięknych zdjęciach

Są momenty w życiu, obok których nie sposób przejść bez emocji są to punkty na mapie naszego życia bardzo wyraźne, świecące jasnymi barwami, do których powracamy wspomnieniami, jakie powinny być obchodzone z należytą celebrą. Jest kilka takich wydarzeń, rozpoczynając od naszych urodzin, a kończąc na śmierci. Niestety, ostatni punkt jest końcem absolutnym, ale o tym z pewnością wszyscy wiemy. W czasie życia staramy się o tym nie myśleć, a śmierć wydaje się być odległą. Lepiej bowiem skupiać się na chwilach, na tym, co kreuje nasze życie.
Fotografia

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

Artykułów odnośnie reklamy swoich usług napisano od zatrzęsienia. A więc nie chciałbym wchodzić w tym momencie w kompetencje ekspertów, którzy pewnie mają dużo większe pojęcie o promocji, niż ja. Cóż, może jestem nieco za skromny?
ślub

Ślub jest z pewnością jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

Ślub to moment, w którym wybiera się dla siebie partnera na całe życie, więc wskazane jest postarać się o to, żeby go odpowiednio zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć jest niedoskonała i po latach zazwyczaj ma się już kłopoty z przywołaniem niektórych chwil.
wycieczka i fotografowanie

Ciekawe oraz warte zainteresowania pomysły na zajmujące hobby

Czy masz jakieś interesujące hobby? Chyba każdy z nas czymś się interesuje - jedni kochają śpiewać, inni zbierać znaczki pocztowe, jeszcze inni biegać, uprawiać sport albo rysować. Mówiąc o hobby można by wymieniać niesłychanie dużo atrakcyjnych rzeczy. Bez wątpliwości jednym z niesłychanie ciekawych hobby jest fotografia.

Fotografia ślubna we Wrocławiu

Połączenie węzłem małżeńskim dwojga ludzi to wielka chwila w życiu. Zatem wszystko w ten dzień musi być piękne, dopracowane i idealne. Chwila, podczas której narzeczeństwo przysięga sobie coś tak bardzo doniosłego, jak wierność do końca swoich dni, aż się prosi, by zostać zatrzymana na pięknych fotografiach.
aparat fotograficzny

Zdjęcia z podróży

Już za chwilę nadejdą tak upragnione wakacje. Wszystkie niezbędne rzeczy spakowane w torby i walizki, czekają z utęsknieniem na wyjazd. Wśród nich również aparat fotograficzny, a wraz z nim nadzieja na rewelacyjne fotografie. Wszak nieczęsto leci się do Hiszpanii! Co jednak robić gdy na fotografii znamy się tyle co hydraulik na pilotowaniu samolotu?
na weselu

Profesjonalna fotografia ślubna

Ślub i wesele to wydarzenia ogromnie istotne i z pewnością warte upamiętnienia. Współczesny stan techniki pozwala na zarejestrowanie ważnych wydarzeń i ich szczegółów w najlepszej jakości. Produkty w postaci nagrania filmowego lub relacji zdjęciowej stanowią doskonałą pamiątkę na dalsze życie. Profesjonalna fotografia ślubna jest pracą, którą zajmuje się coraz więcej osób. Często dzieje się tak, że ludzie na co dzień zajmujący się wykonywaniem fotografii artystycznych, zajmują się wykonywaniem sesji ślubnych, by być w stanie się utrzymać.
1 2 3 4