Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Fotograf
fotografia

Zdjęcia o znakomitej rozdzielczości

Dawane do dyspozycji dzisiaj rozwiązania fotograficzne stają się znakomite. Jest to uwarunkowane tym, że fachowcy decydują się na innowacyjne metody przygotowywania fotografii. Zdjęcia są w każdym przypadku dostosowywane w sposób indywidualny, do wskazanych przez klienta wymogów.
zdjęcia

Zdjęcia to istotna pamiątka ze ślubu

Ślub trzeba uwiecznić na zdjęciach głównie przez wzgląd na fakt, że wyłącznie tym sposobem zapamięta się jedną ze zdecydowanie najpiękniejszych chwil w życiu. Dzisiaj, fotografia ślubna cechuje się dużym zainteresowaniem i na rynku działa wielu fotografów, którzy zajmują się nią profesjonalnie. Dość często na dodatek w swojej ofercie mają również filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna mieć świadomość tego, że zdjęcia są jedną z najistotniejszych pamiątek, więc do ich wykonania zdecydowanie warto się odpowiednio przygotować. Co najważniejsze, niezbędne jest zatrudnienie doświadczonego fotografa.
roberti gnaciak

Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Planowanie ślubu i wesela to czas pełen emocji. Najczęściej zaangażowane są głównie panie, więc to one pracują nas bezbłędnym planem. O czym powinniśmy pamiętać, organizując wesele?
aparat fotografa

Życie za kamerą - czy to możliwe

Setki osób rozważa karierę fotografa. Chcą zgodnie z obecną modą, połączyć pracę ze swoją pasją. Poznamy prawdę, czy da rady z tego zawodu wyżyć oraz czy nadal jest tu miejsce dla fotografów.
fotografia ślubna

Wybieramy fotografa na ślub

Ślub to istotne wydarzenie dla wielu młodych osób i chcą oni zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest wielka liczba ofert w internecie. Czasem bardzo ciężko wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich setki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
Fotografia ślubna

Wybór ślubnego fotografa

Niełatwo wyobrazić sobie tradycyjne wesele bez zdjęć. Wspólne zdjęcia z ważnego święta zajmują główne miejsce do końca życia. Jak jednak wybrać fachowca, który spełni wymogi przyszłych małżonków?
fotografia modelek

Niełatwa decyzja początkującej modelki

Gdy rozpoczyna się karierę modelki pojawia się pytanie nad wyborem fotografa do sesji zdjęciowych. Wiadomo fotografia modelek jest bardzo złożonym, acz wdzięcznym tematem. Jednak jak wynająć najlepszego fotografa?
Fotografia

Doświadczony fotograf poszukiwany

W naszych czasach wizerunek jest szalenie ważny. Na co dzień jesteśmy bombardowani z każdej strony kolorowymi gazetami, a tam czekają na nas ulepszone zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd wciąż trwa i na pewno szybko się nie skończy. Dlatego idealny fach w naszychczasach to fotograf.

Aparat mamy i co dalej?

Wreszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonej lustrzanki. Najczęściej nie zdajemy sobie jednak sprawy, że popularne „kity”, jakie standardowo producenci dołączają do sprzedawanych aparatów, są średniej jakości i zadowolą nas wyłącznie w początkowym okresie naszej zabawy z fotografią. Dlatego warto od początku dokupić dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż dobierając rozważnie zestaw obiektywów, sprawimy, że nasz sprzęt będzie wykonywał satysfakcjonujące nas fotografie.
Fotografia

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

Artykułów na temat reklamy swoich usług przygotowano naprawdę dużo. Zatem nie chciałbym wchodzić tutaj w kompetencje ekspertów, którzy pewnie mają o wiele większe pojęcie o reklamie, niż ja. Cóż, być może jestem nieco za skromny?
1 2 3 4