Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Ślub
Eleganckie zaproszenie

Wyjątkowe zaproszenia na urodziny

Niedawno powróciła forma zapraszania w na papierze. To faktycznie świetna tradycja. Miło jest otrzymać cudne papierowe zaproszenie. Jest to sposób wyrażenia szczerej chęci, by ktoś przybył na organizowane przez nas przyjęcie. Takie zaproszenia urodzinowe bardzo często małe dzieci robią samodzielnie, ale też tego typu zaproszenia są najczęściej kupowane na 18 urodziny. Bo z okazji tej daty wszystko ma być z pompą. Z tego powodu możemy kupić bardzo różne zaproszenia. Takie, które z chęcią wręczymy rodzinie, ale też takie, które rozmieszą naszych znajomych.
fotografia

W jaki sposób zaplanować interesującą sesję fotograficzną ślubną?

Ślub to niezwykle istotne wydarzenie w życiu ludzi, którzy chcą na ślubnym kobiercu potwierdzić swoje uczucie. To uroczystość, którą należy zachować na fotografiach, aby przez długi czas została w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Prawie każda para młoda chce posiadać fotografie zarówno ze swojego ślubu i wesela, a także interesująco wymyślonej sesji plenerowej. W trakcie takiej sesji nowożeńcy najczęściej występują w odświętnych ubraniach ślubnych, najczęściej wśród pięknych i zachwycających krajobrazów.
zdjęcia

Zdjęcia to istotna pamiątka ze ślubu

Ślub trzeba uwiecznić na zdjęciach głównie ze względu na fakt, że tylko tym sposobem zapamięta się jedną z rzeczywiście najpiękniejszych chwil w życiu. Obecnie, fotografia ślubna cieszy się dużym zainteresowaniem i na rynku działa wielu usługodawców, którzy zajmują się nią zawodowo. Dosyć często dodatkowo w swojej ofercie mają też filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna posiadać świadomość tego, że fotografie są jedną z najważniejszych pamiątek, tym samym do ich wykonania zdecydowanie należy się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim, niezbędne jest wynajęcie dobrego fotografa.
fotografia ślubna

Wybieramy fotografa na ślub

Wesele to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych par i każdy chce zachować jak najwięcej wspomnień z tego dnia. Problemem jest wielka liczba ofert w internecie. Czasem bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
ślub

Ślub jest z pewnością jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

Ślub to moment, w którym wybiera się dla siebie partnera na całe życie, tym samym wskazane jest postarać się o to, żeby go jak najlepiej zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć bywa zawodna i po latach zazwyczaj ma się już trudności z przypomnieniem niektórych chwil.
fotograf

Jak przygotować się do ślubu oraz wesela?

Jak zorganizować przygotowania do jednego z największych wydarzeń w życiu czyli ślubu oraz wesela: Aby wszystko mieć pod kontrolą gdy padnie to zapytanie oraz ta oczekiwana odpowiedź. Warto zacząć wszystkie przygotowania do bezsprzecznie najważniejszego wydarzenia w życiu kochającej się pary musimy zacząć wszystko planować na ok. 12-6 miesięcy przed obrzędem.
fotografia ślubna

Do jakiego fotografa się zgłosić by mieć atrakcyjną pamiątkę z własnego ślubu?

Fotografie ślubne są jedną z najważniejszych pamiątek, która pozwala na utrwalenie w pamięci najpiękniejszych chwil. Naturalnie, idealnie jeżeli są robione przez zawodowego fotografa, który będzie umiał je również stosownie obrobić. Na szczęście dzisiaj wybór fachowców w tej branży jest dosyć duży, a fotografia ślubna szybko się rozwija. Zdjęcia ślubne muszą być kreatywne oraz oryginalne. Dużo interesujących inspiracji można odszukać w sieci, fotograf także powinien podpowiedzieć, jakie rozwiązania mają faktycznie szansę się sprawdzić.