Fotograf
aparat fotograficzny

Profesjonalny fotograf w Jeleniej

Dzień ślubu, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i wyśniony. Poprzedza go wiele przygotowań, godziny dyskusji i przeświadczenie, iż uroczystość będzie długo odtwarzana w pamięci przez biesiadników.
Fotografia

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

Tekstów dotyczących reklamy swoich usług napisano naprawdę dużo. Zatem nie chciałbym wchodzić tutaj w kompetencje ekspertów, którzy zapewne posiadają większe pojęcie o promocji, aniżeli ja. Cóż, może jestem trochę zbyt skromny?
Fotografia

Doświadczony fotograf poszukiwany

W naszych czasach wygląd jest bardzo ważny. Na co dzień jesteśmy zalewani z każdej ze stron kolorowymi pisemkami, a tam czekają na nas wyretuszowane zdjęcia gwiazd. Moda na atrakcyjny wygląd ciągle trwa oraz na pewno szybko się nie zmieni. Stąd też bardzo dobry fach w dzisiejszychczasach to fotograf.
profesjonalna sesja

Umów się na dziecięcą sesję

Podobno z rodziną najlepiej można wyjść tylko na zdjęciu. Trzeba w takim razie zatroszczyć się o jak najlepszą fotografię. Sesje to nie tylko spotkania z modelkami, może więc warto zorganizować rodzinne spotkanie z profesjonalnym fotografem.
fotografia modelek

Niełatwa decyzja początkującej modelki

Na początku kariery modelki może pojawić się dylemat nad wyborem fotografa do sesji zdjęciowych. Oczywiście fotografia modelek jest bardzo trudnym, acz interesującym tematem. Ale jak wynająć najlepszego fotografa?
czarny aparat fotograficzny

Kilka uwag dla wszystkich pasjonatów fotografii – czyli gdzie nabyć profesjonalny sprzęt

Wykonywanie zdjęć aparatem komórki nie jest trudne. Jeżeli jednak myślimy o fotografowaniu bardziej profesjonalnie, warto zainwestować w profesjonalny sprzęt. Gdzie możemy go kupić?
Filmowanie i zdjęcia z powietrza

Filmowanie z powietrza – innowacyjny sposób na efektowne i ciekawe utrwalenie najcudowniejszych chwil w życiu

Coraz więcej osób opowiada, że czas im tak szybko ucieka. Nawet nie wiedzą, kiedy tydzień czy miesiąc tak prędko im płynie. Przez tą ulotność życia umyka jednostkom częstokroć dużo znaczących dla nich okoliczności czy także zdarzeń. Szczęśliwie rozkwit technologiczny pozwala na uwiecznianie ich przy pomocy różnorodnych akcesoriów technologicznych i odtwarzanie w każdym momencie.
fotografia ślubna

Wybieramy fotografa na ślub

Ślub to ważne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zatrzymać jak najwięcej wspomnień z tego dnia. Problemem jest duża liczba ofert w internecie. Przeważnie bardzo ciężko wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
fotografia

Zdjęcia o znakomitej rozdzielczości

Dawane do dyspozycji teraz rozwiązania fotograficzne stają się jeszcze doskonalsze. Jest to spowodowane tym, że eksperci sięgają po wyjątkowe metody przygotowywania fotografii. Zdjęcia są w każdym przypadku dopasowane całkowicie indywidualnie, do wskazanych przez klienta potrzeb.
ślub

Ślub jest z pewnością jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

Ślub to moment, w którym wybiera się dla siebie partnera na całe życie, więc wskazane jest postarać się o to, żeby go odpowiednio zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć jest niedoskonała i po latach zazwyczaj ma się już kłopoty z przywołaniem niektórych chwil.
1 2 3 4