Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Jak przygotować się do ślubu oraz wesela?

Jak zorganizować przygotowania do jednego z największych wydarzeń w życiu czyli ślubu oraz wesela: By wszystko mieć pod kontrolą gdy padnie to pytanie oraz ta wyczekiwana odpowiedź. Dobrze zacząć wszelkie przygotowania do niewątpliwie najważniejszego wydarzenia w życiu kochającej się pary trzeba zacząć wszystko planować na ok. 12-6 miesięcy przed obrzędem.
fotograf grudziądz
W pierwszej kolejności przyszli małżonkowie powinni ustalić jaki wariant ślubu wybierają (cywilny i kościelny, cywilny, konkordatowy. Gdy już podejmą decyzję co do jego wariantu należy uzgodnić miejsce. Kiedy wyselekcjonowaliśmy już rodzaj ślubu a także miejsce trzeba zastanowić się nad datą a najodpowiedniej wybrać kilka w przypadku jeśliby okazało się, iż mamy problem z dostaniem ślubu w jednym z wybranych terminów. Projektując datę ślubu musimy także zastanowić się czy pragniemy wyjechać tuż po uroczystości w podróż poślubna, jeśli tak dobrze jest już myśleć o celu podróży a także wymaganych do tego celu potencjalnych wizach, szczepieniach itp. A także zaplanować urlop w zakładzie pracy. Kiedy ślub ma być kościelny czy konkordatowy najlepiej już zacząć się rozglądać za terminami nauk przedmałżeńskich

Powoli można rozpocząć komponować wstępną liczbę gości by określić przybliżone koszty uroczystości w zależności czy będzie to ślub z przyjęciem lub obiadem dla najbliższych czy też huczne wesele.


Może zainteresują ciebie także

Ślub jest z pewnością jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

ślub
Ślub to moment, w jakim wybiera się dla siebie osobę na całe życie, toteż dobrze jest postarać się o to, by go odpowiednio zapamiętać. Niestety, ludzka pamięć jest niedoskonała i po latach zazwyczaj ma się już kłopoty z przypomnieniem niektórych chwil.
1 2