Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Crowdfunding
pomysł

Co zapewnia crowdfunding? Krótki opis

Wielu z was zastanawia się, czym jest termin taki jak crowdfunding. To nic innego jak skuteczna i bardzo kreatywna forma finansowania rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w określony sposób związane. Naśladowca zachodniego prototypu, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tam metod i umożliwia także naszym kraju wyszukanie niezbędnych finansów dla ludzi z pomysłem. Pomysłowość jest obecnie w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów nierzadko są kłopoty.
pozyskiwanie funduszy

Czym jest crowdfunding - fajny artykuł

Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważnych decyzji co do sfinansowania projektu zajmuje często w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie prędko przez palce. Niekiedy nawet znakomity projekt z powodu rozmaitych czynników może napotkać problemy finansowe. Wiele razy projekty i wynalazki, które mogłyby się cieszyć popularnością, nigdy nie wyszły poza sam plan. W takich wypadkach genialnym rozwiązaniem okazuje się crowdfunding, który pozwala na popularyzację projektu i skuteczną zbiórkę pieniędzy.
crowdfunding

Idea finansowania społecznościowego

Crowdfunding, inaczej finansowanie społecznościowe to proces, który dokonuje się za pośrednictwem Internetu. Opiera się na dobrowolnym dopłacaniu do rozmaitych przedsięwzięć. Jednym z najważniejszych założeń crowdfundingu jest to, że nie występują żadne ograniczenia co do wysyłanych kwot, a więc każda, nawet najmniejsza wpłata się liczy. Biorąc pod uwagę liczbę internautów jest duża szansa, że nawet przy minimalnych sumach dotacji akcja zakończy się powodzeniem.