Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Projekt
wynajem

Produkcja filmów reklamowych w Poznaniu - studia i agencje kinematograficzne

Współcześnie reklama jest niezmiernie znaczącym elementem sukcesu przedsiębiorstwa. Swobodnie od produktu bądź usługi najważniejszą sprawą wpływającą na sprzedaż jest stosowna kampania reklamowa.
drukarka 3d

Jak kiedyś kowal tworzył przedmioty z metalu, a jak obecnie radzimy sobie z analogicznym przedsięwzięciem

Kiedyś wytwarzanie przedmiotów powszedniego użytku zajmowało mnóstwo czasu. Wszystko dlatego, że większość prac wykonywano manualnie i na niedużą skalę. To zdanie można również odnieść do rzeczy projektowanych, a później produkowanych przez kowali. Ich praca jest kojarzona nade wszystko z podkowami, ale taki rzemieślnik tworzył wiele różnych przedmiotów, nierzadko także tych filigranowych.
pomysł

Co zapewnia crowdfunding? Krótki opis

Mnóstwo ludzi zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak skuteczna i bardzo kreatywna forma na finansowanie różnego rodzaju projektów przez społeczności, które są z nimi w różny sposób związane. Naśladowca zachodniego pierwowzoru, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tamże technik i umożliwia także w Polsce wyszukanie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Kreatywność jest dziś w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów często są kłopoty.
apple iphone 5/5s case

Idealny gadżet dla wielbicieli techniki i estetyki - etui na telefon

Żaden telefon komórkowy nie może czuć się bezpiecznie, nie mając odpowiedniego futerału, który chroni przed wypadkami oraz uszkodzeniami. Dla użytkowników – zwłaszcza najnowszych modeli – to rzecz spędzająca sen z powiek.
monitor

Jak windy do projektorów mogłyby podnieść renomę spółki organizującej różne szkolenia?

Nie każdy wie, że znakomitym dopełnieniem dowolnego systemu kina domowego może być niewielkie urządzenie, przy pomocy jakiego można by prędko, oraz co podobnie istotne, w bardzo elegancki sposób, ukryć rzutnik sprzed oczu obecnych w sali konferencyjej osób.


Jak windy do projektorów mogłyby podnieść renomę spółki organizującej różne szkolenia?

Takie windy do projektorów montuje się zazwyczaj jako składnik podwieszanego sufitu, wtedy zresztą rezultat finalny jest idealny.
Drukowanie 3D

Niezbędnym szczegółem przygotowania projektu 3d jest prototypowanie 3d

W przypadku każdego planu zasadniczym aspektem, który odgrywa wielkie znaczenie w startowej fazie, jest przygotowywanie porządniej wizualizacji. Pozwala to na wyłapanie wszystkich błędów i po pierwsze precyzyjne przedstawienie całości grupie projektowej. Jest to też niezwykle ważny etap w przypadku wydruku formatów 3d, albowiem pozwala na szybkie naniesienie przemian.