Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Projekt
pomysł

Co zapewnia crowdfunding? Krótki opis

Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak właściwa i bardzo kreatywna forma na finansowanie rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w różny sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tam metod i umożliwia także naszym kraju wyszukanie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Pomysłowość jest obecnie w najwyższej cenie, lecz z realizacją nośnych projektów nierzadko są kłopoty.
apple iphone 5/5s case

Idealny gadżet dla wielbicieli techniki i estetyki - etui na telefon

Żaden telefon komórkowy nie może czuć się bezpiecznie, nie mając odpowiedniego futerału, który chroni przed wypadkami oraz uszkodzeniami. Dla użytkowników – zwłaszcza najnowszych modeli – to rzecz spędzająca sen z powiek.
monitor

Jak windy do projektorów mogłyby podnieść renomę spółki organizującej różne szkolenia?

Nie każdy wie, że znakomitym dopełnieniem dowolnego systemu kina domowego może być niewielkie urządzenie, przy pomocy jakiego można by prędko, oraz co podobnie istotne, w bardzo elegancki sposób, ukryć rzutnik sprzed oczu obecnych w sali konferencyjej osób.


Jak windy do projektorów mogłyby podnieść renomę spółki organizującej różne szkolenia?

Takie windy do projektorów montuje się zazwyczaj jako składnik podwieszanego sufitu, wtedy zresztą rezultat finalny jest idealny.
drukarka 3d

Jak kiedyś kowal tworzył przedmioty z metalu, a jak obecnie radzimy sobie z analogicznym przedsięwzięciem

Kiedyś produkowanie przedmiotów codziennego użytku zajmowało wiele czasu. Wszystko dlatego, że większość prac wykonywano manualnie i na lokalną skalę. Powyższe zdanie można także odnieść do dóbr projektowanych, a następnie produkowanych przez kowali. Ich profesja bywa kojarzona nade wszystko z podkowami, lecz ten rzemieślnik tworzył wiele innych przedmiotów, często również tych drobnych.
Drukowanie 3D

Niezbędnym szczegółem przygotowania projektu 3d jest prototypowanie 3d

W przypadku każdego planu zasadniczym aspektem, który odgrywa wielkie znaczenie w startowej fazie, jest przygotowywanie porządniej wizualizacji. Pozwala to na wyłapanie wszystkich błędów i po pierwsze precyzyjne przedstawienie całości grupie projektowej. Jest to też niezwykle ważny etap w przypadku wydruku formatów 3d, albowiem pozwala na szybkie naniesienie przemian.