Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Hydrografika jako nowoczesna technologia nakładania form

Hydrografiką oznaczamy procedurę naniesienia obrazu na przeróżnego gatunku powierzchnie. Może to być tworzywo sztuczne, wyroby ceramiczne, drewno, albo szkło. Dzięki tej procedurze można przekazać obraz na nawierzchnie płaskie, również te o nietypowym zarysie.
Sam proces nie jest normalnym zanurzaniem elementu w wodzie, potrzebuje wiedzy i biegłości. Naniesiony na powierzchnię druk wodny jest pokrywany lakierem, dzięki czemu powłoka jest niebywale odporna na dużą temperaturę i okoliczności atmosferyczne. Hydrografika, to współczesna technika nanoszenia form na elementy trójwymiarowe przy użyciu wody. Na jej powierzchni rozmieszcza się szablon a potem zanurza fragment po czym zachodzi trwałe połączenie grafiki z przedmiotem. Części utworzone tą metodą zachowują własności lakieru samochodowego, co czyni je odpornymi na zarysowania.

Hydrografika to nowoczesna procedura dekoracji do realizowania której potrzebne są odpowiednie sprzęty. Wanna do hydrografiki, folia, aktywator, oraz szczególna przemysłowa zmywarka, to niezbędne rzeczy do czynienia tej grafiki. Jednym z wyjątkowo ważnych działań, jakiego nie można pominąć, jest odtłuszczanie przestrzeni i jej zmatowienie. Co więcej, należy pomalować ją podłożem, a po nałożeniu wzoru nałożyć bezbarwny lakier, który zabezpieczy naniesiony transferowy druk wodny i ochroni go przed niszczeniem. Hydrografika ma zastosowanie w wielu sferach.
druk wodny
Druk wodny bezbłędnie przystraja wszelki typ przestrzeni. Doskonale nada się do dekoracji różnych dodatków w domu, również aut.

Jeśli chcesz poznać coś rzeczywiście niecodziennego? Nie ma jakiegokolwiek problemu - spójrz na to (https://omegastore.pl/news/35-aquasound-wodoodporne-systemy-z-wifi.htm) a satysfakcja będzie zapewnione.

Na stronie firmy WaterDesign hydrografika krok po kroku.

Dostępne są nawet najbardziej oryginalne desenie, dobór zależy od osobistych pragnień. Hydrografika nadzwyczaj trwale i profesjonalnie przeprowadzona ręczy niezrównaną jakość. Strategia ta jest z reguły stosowana do części samochodowych, motocyklowych a także gniazdka elektryczne, okucia meblowe, kaloryfery, maski spawalnicze, kaski, listwy wykończeniowe, oraz dużo innych. Powierzchnia może być pełna połysku, bądź matowa w zależności od wyborów. Lakierowanie i szlifowanie elementów przy użyciu najwyższej jakości past, ręczy wysoką jakość
.
21-11-12 07:06:08