Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Internet
Linux Server Menagement

Działalność w sieci wiąże się z różnymi niebezpieczeństwami. Czy wiesz, jakie to zagrożenia i jak się przed nimi bronić

W ostatnim okresie coraz bardziej powszechna staje się praktyka przechowywania danych w chmurze, czyli w różnych usługach online. Niestety, nie w każdej sytuacji jest to bezpieczne, ponieważ nasze dane w chmurze są narażone na niebezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie je oczywiście ochronić, więc powstają różnorodne systemy zabezpieczeń czy procedury weryfikacji danych.
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" natrafić na oferty profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia dotyczą tak udokumentowania istotnej dla nas sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu projektach? W jakim celu możemy ich efekty zastosować?
laptop

Obecnie niemalże każdy człowiek jest otoczony ogromną ilością elektroniki

Kiedy Ty również nie wyobrażasz sobie życia bez urządzeń elektronicznych, bez wątpienia dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, jak drogie zazwyczaj potrafią być takie sprzęty niezłej jakości. Gdzie zatem nabywać takie urządzenia w niezłych cenach? Przede wszystkim na pewno powinieneś odpuścić sobie spore sklepy sprzedające urządzenia elektroniczne, bowiem one zwykle mają ogromne ceny.
obsługa komputera

Internet - w dzisiejszych czasach istnieje wiele kursów, na które zapisać mogą się osoby przede wszystkim w podeszłym wieku

Praktycznie każdy człowiek we współczesnym świecie wie, że internet obejmuje olbrzymią przestrzeń, w której zasobach wyszukać można niezliczoną ilość informacji. Mają one rozmaity charakter i nierzadko sięgamy po nie na bieżąco. Na pewno faktem jest, że część naszego życia przeniosła się w pewnej mierze do świata wirtualnego. Płacenie za rachunki, robienie przelewów, poszukiwanie wycieczki dla całej rodziny, zakupywanie produktów spożywczych, RTV, AGD i wiele innych to chleb powszechny znany prawie wszystkim. Nowe pokolenia wyrastają więc w atmosferze, jaką tworzy wirtualny świat. Ma to swoje negatywne konsekwencje, jednak nie da się też zapomnieć o tym, co dobre.
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości użytkowania komputerów ciężko dać sobie radę, w zasadzie w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one obecne w większości domów i instytucji, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie wprawdzie używać komputera ale jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co ma robić.
Tablet

Dlaczego warto reperować zniszczony bądź zepsuty sprzęt, w tym również ten elektroniczny

Żyjemy w czasach, kiedy wiele przedmiotów jest, by tak powiedzieć, jednorazowych. Jeśli zepsuje się pięcioletnia lodówko-zamrażarka, to jedynie czasami zastanawiamy się nad sensownością jej naprawy. Wszystko dlatego, że części zamienne bywają dość drogie, a w hipermarketach aż roi się od supernowoczesnych i energooszczędnych maszyn. Nie trzeba także martwić się o transport zakupionego towaru, gdyż w promieniu czterdziestu kilometrów bywa on najczęściej bezpłatny, a nawet czasem z nieodpłatną usługą wniesienia do mieszkania.
Komputery, serwerownia

Wirtualizacja: pozytywne i negatywne strony

Dziś technika i powiązane z nią sfery nauki oraz pracy stały się nadzwyczajnie rozwinięte. Prawie dzień w dzień zanotować możemy następny postęp w tej dziedzinie, który może usprawnić nasze życie. Co interesujące znaczna liczba osób spośród nas z reguły nie spostrzega jak bardzo przeróżne innowacje uprościły nam funkcjonowanie i jak wiele czasu możemy dzięki nim zaoszczędzić.
sprzęt rtv

Imieniny, Komunia i masa innych świąt – przeczytaj, co możesz kupić dziecku, żonie, czy sobie

Każdy mieszkaniec RP ma blisko siebie kogoś, komu warto kupić podarunek. Może to być istotna okazja taka jak: Komunia lub wesele, a może ta częściej się pojawiająca – imieniny, rocznica. Zdarza się także, iż posiada się zwykłą potrzebę zmian. W każdym z takich wypadków wyjściem bywa sprzęt elektroniczny.
Klawiatura

Sporo niezbędnych informacji w temacie obsługi komputera

Jak zrobić zrzut ekranu? Takie pytanie pojawia się niejednokrotnie w zapytaniach dodawanych w wyszukiwarkę internetową. Nie jest to zadanie, które musi przerosnąć nasze możliwości. Na forach internetowych możemy odnaleźć odpowiedź na to, jak zrobi to w poprawny sposób. Jeżeli tylko poznamy sposób, zrzut przeprowadzimy praktycznie w parę minut.
twitter

Innowacyjne rozwiązania na nawiązanie komunikacji zaprojektowane dla firm

Większość firm stawia na nowoczesne sposoby na wielu obszarach działania. Jedną z nich są przedsiębiorstwa chcące jak najlepiej, a równocześnie – prosto i szybko zawrzeć kontakt z kontrahentami.
1 2 3 4