Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Kilka ciekawostek o eos 70d

W kategorii lustrzanek zadebiutował najnowszy produkt firmy Canon – EOS 70D – adresowany do zaawansowanych amatorów. Model producenta, którego premierę przewidziano na koniec wakacji tego roku, wymienia swój prototyp– aparat EOS 60D i ma dużą szansę stać się silnym rywalem dla asortymentu Sony i Nikona tej samej klasy.
canon 70eos
EOS 70D to typowa lustrzanka cyfrowa ze stabilnym gripem i znamiennym dla modelu 60D rozmieszczeniem przycisków. Aparat Canona ma jednak sporo innowacyjnych rozwiązań. Wyposażono go, m.in. w matrycę APS-C o rozdzielczości 20,2 MP oraz nowoczesną technologię Dual Pixel CMOS AF, która ulepsza pracę autofocusa, zarówno w zakresie filmowania oraz fotografowania w trybie Live View. Ponadto, produkt został wyposażony w czuły sensor i czternastobitowy procesor Digic 5+, pozwalający na wykonywanie fotografii w zakresach czułości ISO od 100 – 12800 i z szybkością siedmiu kl. na sek..

Ewidentnie najbardziej spektakularnym dokonaniem Canona w przypadku lustrzanki EOS 70D jest dedykowana matryca CMOS, w której na każdy piksel przypadają aż dwie fotodiody. Dzięki temu, fotografujący osiągnie wiele ciekawsze efekty, zarówno na poziomie uzyskiwania spodziewanej ostrości oraz niezrównanej jakości zdjęć.

Ponadto aparat EOS 70D, podobnie jak swój prekursor, posiada wbudowany ruchomy ekran LCD Clear View II o przekątnej 3 cale , co umożliwia fotografowanie z rozmaitych perspektyw i pod każdym kątem. Rozwiązanie, sprawdzone już w innych egzemplarzach lustrzanek, pozwala także na efektywne filmowanie (jakość Full HD). Testujący może wykorzystać obrotowe i dotykowe funkcje ekranu albo wizjera optycznego, jaki pokrywa aż 98 % kadru. Warto nadmienić, że nowoczesny system AF tworzy 19 punktów krzyżowych i jest dostosowany do fotografowania ruchomych obiektów z nadzwyczajną ostrością. To sprawia, że aparat staje się niezastąpiony, np. w relacjonowaniu wydarzeń sportowych.

Może zainteresują ciebie także

Marka Epson zachęca do skorzystania z wyjątkowych promocji

projektor
Profesjonalne urządzenia oświetleniowe mają dziś niezwykle zróżnicowane zastosowanie i mnóstwo atutów, trudno nie dostrzec. Klienci mają swoje ulubione firmy, natomiast producenci chcą stale znaleźć się w czołówce w ich rankingach. Firma Epson stała się już jakiś czas temu wyjątkowo doceniona. Najistotniejszym powodem obecnej tendencji jest to, że producent sięga po znakomite rozwiązania i daje do dyspozycji sprzęt oświetleniowy nowej generacji. Dlatego właśnie Epson Projektory wykonuje od początku, dlatego są one innowacyjne i funkcjonalne. Ponadto atrakcyjne ceny pokazują, jak rewelacyjna jest to oferta.


Najnowsza lustrzanka Canona została również wyposażona w funkcję Wi-Fi, zapewniającą bezprzewodowe udostępnianie fotografii oraz rozbudowane tryby i filtry, dzięki którym można w nieskomplikowany sposób kształtować nowe obrazy. Użytkownicy mogą również skorzystać z aplikacji EOS Remote, która współpracuje ze smartfonami, co pozwoli im, m.in. na operowanie różnymi funkcjami egzemplarza, takimi jak: ISO, ekspozycja, wyzwolenie migawki czy ostrość.

Canon EOS 70D to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy szukają kompleksowego aparatu z masą przydatnych funkcji. Dzięki niemu każdy będzie zadowolony z dobrej jakości zdjęć i filmów nawet w trudnych warunkach. Zaawansowany technologicznie EOS 70D to idealny zestaw dla każdego amatora, który będzie chciał poszerzyć swoje zdolności w sferze fotografii krajobrazowej lub przyrodniczej.

Wejdź na ten odnośnik i zgłąb więcej wskazówek tutaj (http://opiekuninformatyczny.pl/) tyczących się rozważanej w tym serwisie kwestii. Te rady niewątpliwie również na długi czas zostaną w Twojej głowie.

18-11-19 07:15:01