Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Serwer
Praca w firmie

Administrowanie siecią w małej firmie

Niezależnie od tego czy firma, którą prowadzimy jest bardzo mała, czy średnia trzeba i tak zwrócić uwagę na działanie sieci komputerowej. Nawet jeżeli nie chcemy tworzyć firmowej sieci, tylko zaprojektować stronę internetową, powinniśmy zapoznać się z ofertami i zakupić serwer.
Komputery, serwerownia

Wirtualizacja: pozytywne i negatywne strony

Dziś technika i powiązane z nią sfery nauki oraz pracy stały się nadzwyczajnie rozwinięte. Prawie dzień w dzień zanotować możemy następny postęp w tej dziedzinie, który może usprawnić nasze życie. Co interesujące znaczna liczba osób spośród nas z reguły nie spostrzega jak bardzo przeróżne innowacje uprościły nam funkcjonowanie i jak wiele czasu możemy dzięki nim zaoszczędzić.
ssd cloud server

Najnowsze rozwiązania informatyczne dla firm czyli wady i zalety serwerów w chmurze.

Najnowsze technologie wkraczają w coraz więcej obszarów naszego życia. Jeszcze do niedawna jedynie duże przedsiębiorstwa pozwolić sobie mogły na zakup wydajnych serwerów i użycie ich do swojej informatycznej infrastruktury. Dzisiaj, dzięki najnowszym technologiom, nawet niewielkie firmy mogą mieć dostęp do praktycznie nieograniczonej obliczeniowej mocy i miejsca na pliki, a to wszystko dzięki chmurom obliczeniowym.