Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
roberti gnaciak

Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Planowanie ślubu i wesela to emocjonujący czas. Zazwyczaj zaangażowane są szczególnie panie, więc to one zajmują się bezbłędnym planem. O czym powinniśmy pamiętać, organizując wesele?
http://magiceye.com.pl/

Filmowanie z lotu ptaka zezwala zauważyć więcej

Jeżeli nie posiadaliśmy okazji latać samolotem, to bez wątpienia nierzadko się namyślaliśmy, jak wyglądają ulice i mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miejscowości, chcąc pokazać jak niesamowicie się ona prezentuje oraz jak logicznie są rozmieszczone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, że wynajmowany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie uwiecznia cały lot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Parę razy zawracają, tak żeby uwiecznić wszystko z przeróżnych perspektyw, a potem mieszkańcy mają szansę oglądać to niesamowite dzieło.

Czy istotnie każdy jest w stanie dzisiaj robić piękne zdjęcia?

Aparaty cyfrowe spowodowały, że zasadniczo robienie fotografii jest łatwe, szybkie, przyjemne, a na dodatek nie takie znowu drogie. Doskonale pamiętam czasy, w których musiałem być ostrożny, nie robić głupich fotek, bo przecież potem tak czy siak będzie trzeba zapłacić niemałe pieniądze za ich wywołanie. A w dzisiejszych czasach? Robimy setki fotografii, a później i tak znaczną część z nich usuwamy - bezpowrotnie. No dobrze, lecz czy zatem definitywnie każdy jest w stanie robić
fantastyczne fotki?
Fotograf w pracy

Jakie trendy są popularne w fotografii?

Niskie ceny lustrzanek oraz brak konieczności kupowania filmów spowodowały, że fotografia stała się dostępna dla mas. Nie poszło to w parze z jakością fotografii. Jak mówi nam Ania, pracująca w studio fotograficznym, nadal jest zapotrzebowanie na profesjonalne sesje zdjęciowe w Warszawie. Firmy czy zwykli ludzie potrzebują fotografa z umiejętnościami, który zrobi fotografie o jakie im chodzi. Jak więc wygląda obecny rynek profesjonalnej fotografii i na co jest zapotrzebowanie?
fotografia

W co wyposażyć nowoczesne studio fotograficzne?

W XXI wieku fotografia jest tak bardzo powszechna, praktycznie nie zauważalna. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy w kieszeni ma małe cudo, którym może uwiecznić imieniny u cioci, jak też każdą inną uroczystość za pomocą przyciśnięcia przycisku. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z fotografią być może zatęsknimy za tradycyjną fotografią, wymagającą ale za to romantyczną. Jeżeli taka tęsknota, taki pragnienie dawnych czasów się w nas pojawia, jeśli zachwyci nas to zajęcie, musimy zadać sobie kardynalne pytanie: jaki sprzęt zakupić, czy wystarczy nam zwyczajny sprzęt po dziadku (pamiętający wiele), czy nowe, połyskujące, pachnące nowością współczesne urządzenie?

Sprawdzona nawigacja zapewnia wygoda jazdy

Jak często działo się tak, że ruszaliśmy w podróż, niby prędzej sprawdzaliśmy mapy, niby w czasie jazdy też spoglądaliśmy na mapę, ale ostatecznie mieliśmy problem z dotarciem do celu. Lub przyjeżdżaliśmy do mieszkania, pragnęliśmy wypocząć przy jakimś interesującym filmie, lecz równocześnie nic fajnego nie było w TV i w końcu zawiedzeni wyłączaliśmy telewizor? Już nie musi tak być, zarówno w trasie, jak i w mieszkaniu wciąż mamy okazję mieć to co najlepsze.
Fotografia

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

Tekstów dotyczących reklamy swoich usług napisano naprawdę dużo. Zatem nie chciałbym wchodzić tutaj w kompetencje ekspertów, którzy zapewne posiadają większe pojęcie o promocji, aniżeli ja. Cóż, może jestem trochę zbyt skromny?

Różne typy przedstawiania produktu – fotografia reklamowa

Spotykana wszędzie fotografia produktowa w Warszawie wizualizuje, w jaki sposób można użyć oryginalne techniki promowania produktu. Klient zwraca uwagę nie tylko na markę danego przedmiotu, ale szczególnie na jakość.
fotograf

Jak przygotować się do ślubu oraz wesela?

Jak zaaranżować przygotowania do jednego z najistotniejszych wydarzeń w życiu czyli ślubu i wesela: Aby wszystko mieć pod kontrolą gdy padnie to pytanie oraz ta wyczekiwana odpowiedź. Dobrze zacząć wszelkie przygotowania do niewątpliwie najistotniejszego wydarzenia w życiu kochającej się pary należy zacząć wszystko planować na ok. 12-6 miesięcy przed uroczystością.
sesja dla dzieci

Zabierz własne dziecko do fotografa na sesję dziecięcą

Dzieciaki to bardzo ciekawy „temat” do fotografowania, a rodzice bardzo chętnie wykonują zdjęcia swoim podopiecznym. Z całą pewnością jest to jedna z najlepszych, a jednocześnie oryginalnych pamiątek, jakie pozostaną na lata.