Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Najczęściej zastępowane części w pojeździe to belki dachowe, listwy zderzaka , a także nakładki na drzwi

Oczkiem w głowie niejednego mężczyzny jest jego prywatny pojazd. Godzinne pucowanie oraz częste czyszczenie auta nie zadziwia już żadnej dziewczyny, albowiem dla facetów jest to najlepsza uciecha i rewelacyjne się w dodatku bawią. Nie należy oczywiście dopuścić, tak aby auto miało jakiekolwiek draśnięcia, wgniecenia albo ślady po karambolu.

Tuning samochodu
Jak wybrać chlapacze? Po każdej, nawet najmniejszej kolizji powinno się szczegółowo obejrzeć własny pojazd, kwestia ta nie dotyczy tylko panów, kobiety też zawsze winny to zrobić. Jest to nadzwyczajnie ważne, ponieważ jazda uszkodzonym autem może doprowadzić do jeszcze większej tragedii. Elementem, jaki na ogół ulega zepsuciu jest zderzak i listwa zderzaka, nie jest to nic dziwnego, gdyż jest to część która jest z samego przodu i jedną z jej funkcji jest to, aby tłumić uderzenie. Jednak listwa zderzaka ma jeszcze inną funkcję, a mianowicie spoilera dolnego, to znaczy, iż powinna kierować powietrze tak, by wpadało pod auto.

Swój samochód należy oddawać też corocznie do przeglądu, na jakim w wielu przypadkach okazuje się, iż do zmiany są nakładki na drzwi, które wydaje się, iż nie spełniają żadnej funkcji. Jest to naturalnie nieprawda, ponieważ mają one znaczenie ochronne, gdy w trakcie uderzenia zapobiegają niszczeniu lakieru, a jeżeli jest on już obdarty wtedy nakładki na drzwi mogą mieć przeznaczenie maskujące, gdyż po doborze odpowiednich, wyprodukowanych dla konkretnej firmy da się to ukryć. Ostatnią z rzeczy, jaka jest zazwyczaj zamieniana w naszych samochodzie są belki dachowe, dlatego że czasami nie od razu uda nam się nabyć takie, aby wytrzymały cały ciężar naszych bagaży.


Może zainteresują ciebie także

Z jakiego powodu bierzemy się za tuning swojego ulubionego samochodu?

tuningowana Toyota
Podstawowym powodem, dla którego wykonujemy tuning swojego pojazdu jest pragnienie polepszenia jego właściwości jezdnych i parametrów technicznych. Ale są również właściciele samochodów, którym dodatkowo zależy również na poprawie jego wyglądu i zwiększeniu komfortu jazdy. To z tego powodu w odniesieniu do tuningu mówi się albo o tuningu mechanicznym, albo o tuningu optycznym.
1 2