Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
sesja ciążowa

Jak wykonać niebanalną sesję ciążową?

Obecnie bardzo dużo kobiet w ciąży decyduje się na zorganizowanie sesji ciążowej pod okiem doświadczonego fotografa. Znacznie więcej kobiet zamierza upamiętnić te szczególne chwile, gdy maluch jest ciągle w ich ciele. Należy zrobić to z profesjonalnym fotografem i w ciekawy sposób!
Aparat fotograficzny

Warto wszystko zobaczyć osobiście


Obecnie niesamowicie wygodną formą sprawunków są zakupy przez Internet, ponieważ nie musimy wychodzić z domu, stać w kolejkach. Mimo wszystko prawda jest taka, iż kiedy pragniemy nabyć aparat fotograficzny, albo jakieś jego akcesoria, to zawsze najlepiej jest zobaczyć, jak to wszystko się prezentuje na żywo, jak to wygląda, ile waży oraz czy naprawdę wszystko wypada dokładnie tak jak sobie to zakładaliśmy. Dlatego właśnie tego rodzaju sprzęty wciąż najlepiej jest zakupić w stacjonarnych sklepach, gdzie to wszystko możemy do siebie przyrównać.

Zestawienie aparatów Nikon

Na rynku znowu ukazały się najnowsze modele w segmencie lustrzanek. W tym zestawieniu przyjrzyjmy się ofercie Nikona, zaczynając od najdroższego – pełnoklatkowego aparatu D800, który od swojej premiery współzawodniczy z EOS 5D Mark III Canona o zbliżonych parametrach użytkowych.
robienie zdjęć

Niektóre momenty w życiu potrzebują najlepszej oprawy. Uwiecznij taki moment na pięknych zdjęciach

W życiu są sytuacje, obok których nie da się przejść obojętnie są to cele na mapie naszego życia bardzo wyraźnie, jasno świecące, do których wracamy wspomnieniami, jakie powinny być obchodzone z należytą celebrą. Jest kilka takich sytuacji, począwszy od przyjścia na świat, a kończąc na naszej śmierci. Niestety, ostatni punkt jest definitywnym końcem, ale to akurat wszyscy wiemy. W czasie życia staramy się o tym nie myśleć, a śmierć wydaje się być odległą. Lepiej bowiem skupiać się na chwilach, na tym, co stanowi nasze życie.
roberti gnaciak

Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Przygotowania do ślubu i wesela to czas pełen emocji. Zazwyczaj angażują się głównie panie, stąd też to one zajmują się dopracowanym planem. O czym powinniśmy myśleć, szykując wesele?
lustrzanka

Wybór aparatu fotograficznego wiąże się z określeniem właściwej kwoty

Wybór aparatu fotograficznego wiąże się z określeniem sumy jaką zamierzamy przeznaczyć na swoje fotograficzne cacko. Dysproporcje w cenach okazują się dość rozbieżne - za kilkadziesiąt megapikseli i zwłaszcza dobrej jakości obiektyw stawka elektronicznej lustrzanki może spokojnie sięgnąć dziesięciu tysięcy złotych.
fotografia

W jaki sposób zaplanować interesującą sesję fotograficzną ślubną?

Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich zakochanych, którzy chcą węzłem małżeńskim potwierdzić swoją miłość. To wydarzenie, które należy uwiecznić na zdjęciach, by jak najdłużej pozostało w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Prawie każda para młoda chce posiadać fotografie zarówno z uroczystości zaślubin, a także ciekawie wykonanej sesji plenerowej. W trakcie takiej sesji nowożeńcy najczęściej występują w eleganckich ubraniach ślubnych, bardzo często wśród urokliwych i zachwycających krajobrazów.

Niezastąpiony fotograf ślubny w Łodzi a robione fotografie

Fotografia ślubna z roku na rok zdobywa coraz większe zainteresowanie. Planując zawarcie związku małżeńskiego przyszła para młoda pragnie wybrać poleconego specjalistę, jakim jest fotograf ślubny. Przeszukiwanie for internetowych, pytania do znajomych…
aparat fotograficzny

Jeśli jesteś zaangażowanym miłośnikiem fotografii, ciekawią Cię wszelkie nowości na rynku produktów wykreowanych do robienia ciekawych zdjęć – zaznajom się z obszerną ofertą sklepów ze sprzętem rtv.

W ostatnich latach – fotografia została całkiem osobną dyscypliną ludzkiej egzystencji, a jednocześnie kultury artystycznej. Profesjonalny aparat to nie tylko urządzenie do upamiętniania najważniejszych chwil, bądź stworzenia pamiątki z podróży i wczasów. To ciągle rozrastająca się skala możliwości i udogodnień, zarówno dla amatorów, jak i przedsiębiorczych kierowników firm fotograficznych
.
rowerzysta fotografuje

Własne hobby to okazja na bardziej ciekawe życie. Spróbujmy w sobie znaleźć pasję

Tak jak czasem podają najnowsze badanie oddawanie się pasji to przepis na bardziej interesujące życie. To chyba nie powinno dziwić, ale na początekzastanowić się, czym ów zjawisko jest. Pasja to część umysłu, specyficzna potrzeba zbierania czegoś, tworzenia kolekcji, pogłębiania wiedzy na określony temat. Badaczespierają się z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było niezwykłe, a może po prostu bez pasji nie nie jesteśmy spełnieni.