Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Języki zagraniczne, które mogą być wartościowe w życiu zawodowym

Co to jest? Często się słyszy, gdy prezentuje się jakieś osobie przykładowe teksty napisane w języku hindi czy napisane w języku indonezyjskim. No cóż, należy przyznać, że te języki robią wrażenie, wprowadzają niejasność, powodują krępującą ciszę lub prowokują myślenie w stylu, jaki ten świat jest dziwny i różnorodny. A co, jeśli spotkamy kogoś, kto zna taki język, a nie jest mieszkańcem tegoż kraju? Będziemy pod wrażeniem!


Co po maturze? Szkoła policealna!
Ale zanim to się stanie wypowiemy banalną prośbę: powiedz coś po… No tak, ”prosta”, gdyż ludzie, którzy mówią przykładowo po chińsku, czy arabsku, a są z Polski co rusz słyszą takie delikatne zapytanie. Niejednemu jednak będzie to odpowiadać, jak miło może być, kiedy można komuś zaimponować, drugi natomiast zamknie się w sobie i zdenerwuje się na dodatek, nie będzie chciał spotykać się z ludźmi, albo nie będzie chwalił się, że ma taka rzadka umiejętność., nie będzie dopóki ktoś inny nie opowie o jego umiejętnościach…


Niemniej, zdecydowanie więcej zalet jest w takim stanie rzeczy, lecz przykładowo nauka języka hindi (nauka indonezyjskiego) i dostępne pod ręką słowniki czy podręczniki to oczywiście niełatwa sytuacja. Trudno oczekiwać, żeby takowe pomoce naukowe zalegały w księgarniach, ich tam po prostu nie ma. Obecnie można jednak zamówić książki, słowniki przez Internet. Jeśli rozchodzi się o indonezyjski to sytuacja nie jest łatwa. Słownik do nauki języka indonezyjskiego zakupisz w księgarnii, ale trudniej będzie z innymi, bardziej przeznaczonymi do nauki pomocami.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://ekspert-plock.pl/), a z pewnością znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.Dobrą propozycją są dwa języki europejskie: holenderski (niderlandzki) i islandzki (islandzki dla każdego). nauka np. włoskiego Warszawa tego pierwszego przydaje się w szczególności osobom udającym się do Holandii do pracy, ten drugi zaś można potraktować, jako wydatek we własny rozwój zawodowy. Słowniki do nauki języka holenderskiego, podobnie, jak inne pomoce naukowe są łatwo dostępne. Z nauką języka islandzkiego (słowniki, podręczniki, skrypty) jest trochę gorzej, lecz dla chcącego nic trudnego.
19-02-01 10:17:02