Jest wiele osób, które w łazience odpoczywają — można czytać książkę i od niedawna da się również oglądać telewizję

Niektórzy w łazience chcą odprężyć się oraz wypić w wannie wino lub poczytać gazetę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na trochę innego luksusu — czyli szansę oglądania w wannie filmów?


Wejść do wanny pełnej gorącej wody z pianą czy olejkami aromatycznymi i.
Sweex Dual USB Charger


Głośniki Genius SP-HF2020


.. włączyć film. Tak, dokładnie, to możliwe. Dzięki nowatorskiej technologii pewne spółki mają w swej ofercie już obecnie taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznakowany symbolem IPX5, co znaczy stuprocentową ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To doprawdy rewelacyjne wyniki. Oczywiście żaden właściciel takiego telewizora raczej nie planuje używać go pod prysznicem i sprawdzać tych parametrów. Chodzi jednak o bezpieczeństwo. W łazience zawsze przecież jest sporo wilgoci. Ludzie, którzy będą oglądać telewizję, będą mieć pewnie mokre dłonie. Nie może dojść do nawet minimalnego zwarcia oraz porażenia prądem. Przez to normy dla tego rodzaju sprzętu są niebywale wyśrubowane. Telewizory te są zasilane dosyć niskim napięciem, co tym bardziej obniża niebezpieczeństwo porażenia i oprócz tego sprawia, że jesteśmy eko. Oczywiście wszystkie wejścia do telewizora są odpowiednio przygotowane tak, żeby nie dostała się tam wilgoć.

Jeżeli poszukujesz innych informacji na omawiany wątek, to również rzuć okiem na sygnalizatory dźwiękowe pokrewne materiały, które podnoszą tę problematykę.

W zestawie wraz z telewizorem zazwyczaj jest uchwyt, dzięki któremu można telewizor zawiesić na ścianie.
Wtedy już całkowicie będziemy w stanie delektować się czasem w wannie. Małe SPA i wciągający serial to dobra forma relaksu.
21-12-10 22:41:04