Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Komputery
Komputery

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric SMP oraz w jaki sposób funckjonuje?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie oznacza wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne zezwala na większe zwiększenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to nadzwyczaj praktyczne rozwiązanie.
apple, phone

Odkryj funkcje towarów marki Apple

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że ogólnie pojęta elektronika jest obecnie niesamowicie wręcz istotna w życiu codziennym dosłownie większości z nas. W końcu musimy jedynie wspomnieć o tak podstawowych urządzeniach jak chociażby zwykłe komputery aby szybko zdać sobie sprawę z tego, że bez ich pomocy prawdopodobnie nie dalibyśmy sobie rady.
programy komputerowe

kupowanie książek branżowych

Komputerowy sprzęt, obecny w wielu zakładach pracy i domach, może pełnić różnorodne zadania. Rzecz jasna znajdzie się duża liczba właścicieli, dla jakich będą się liczyły tylko gry, i przy nich będą spędzać każdy wolny moment. Z kolei w biurach i firmach komputery używane są głównie do pracy, mają poinstalowane programy użytkowe, z których użytkownicy korzystają w czasie wykonywania swoich zajęć.
Xbox One

Jakim sposobem zagwarantować sobie świetną rozrywkę na wysokim poziomie?

Nikomu chyba nie musimy tłumaczyć tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka jest aktualnie tak rozwiniętą dziedziną, że dosłownie każdy z nas może w niej znaleźć sporo interesujących dla siebie możliwości. Z pewnością warto zainteresować się tą tematyką trochę bliżej, bo będzie to doskonała propozycja dla kogoś, kto tylko chce wykorzystywać swój czas w Faktycznie atrakcyjny sposób, dobrze się przy tym bawiąc.
komputer

Górnoślązacy pielęgnują z fantazją o osprzęt informatyczny

Na Śląsku pracuje dużo pasjonatów komputerów. Funkcjonuje tam jedyne w kraju skansen, w którym możemy podziwiać okresy rozbudowy komputerów i konkretnie przekonać się, że technika przemieniła się i ciągle ulepsza w ekspresowym rytmie.
Praca przy komputerze

Wszystko co warto wiedzieć w temacie rozproszonego przetwarzania danych

Od jakiegoś czasu toczą się prace mające na celu stworzenie prototypowego komputera kwantowego. Ma być on tańszy od wcześniej stosowanych superkomputerów, a przez jego niezwykłe możliwości obliczeniowe będzie on niezastąpiony w kryptografii i przetwarzaniu informacji.
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości użytkowania komputerów ciężko dać sobie radę, w zasadzie w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one obecne w większości domów i instytucji, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie wprawdzie używać komputera ale jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co ma robić.
Obsługa komputera

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo sieci w okresie, kiedy wychodzi na jaw coraz więcej informacji o wojnach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Zwłaszcza dotyczy to firm. Wiele działalności, w tym także te, które operują na naszym rynku, obraca wartościowymi informacjami.
płyta główna komputera

Gdzie znaleźć elektronikę o bardzo wysokiej klasie?

W naszych czasach każdy przykładowy konsument może bez trudności odszukać nowoczesne sprzęty elektroniczne, kierując się indywidualnymi oczekiwaniami. Trzeba przyznać, że współczesna elektronika jest na bardzo wysokim poziomie, realizują oczekiwania szczególnie wybrednego konsumenta. Nie ma w tym nic zaskakującego, że większość osób w błyskawicznym czasie znajduje dla siebie wyjątkowo wyszukane sprzęty, jak chociażby aparaty cyfrowe lub komputery.
media monitoring

Monitoring podwładnych jest niezwykle przydatny

Obecnie stosuje się do wielu czynności monitoring, jaki nie tylko daje szansę na bieżąco śledzić wydarzenia na danym terenie, lecz także pozwala rejestrować wydarzenia, które następnie można odtworzyć. Jest to jak najbardziej komfortowe chociażby do tego, by posłużyć się takiego typu dowodem w momencie jakichkolwiek zdarzeń.