Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Komputery
komputer

Górnoślązacy pielęgnują z fantazją o osprzęt informatyczny

Na Śląsku działa wielu entuzjastów elektroniki. Znajduje się tam pierwsze w kraju muzeum, gdzie możemy widzieć etapy rozbudowy automatów i jasno przekonać się, że elektronika przemieniła się i ciągle przebudowuje w ekspresowym rytmie.
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości użytkowania komputerów ciężko dać sobie radę, w zasadzie w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one obecne w większości domów i instytucji, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie wprawdzie używać komputera ale jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co ma robić.
Komputery

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric SMP oraz w jaki sposób funckjonuje?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, które oznacza wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest dodatkowo definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne umożliwia na większe wzmożenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to niezmiernie przydatne rozwiązanie.
Obsługa komputera

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo sieci w okresie, kiedy wychodzi na jaw coraz więcej informacji o wojnach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Zwłaszcza dotyczy to firm. Wiele działalności, w tym także te, które operują na naszym rynku, obraca wartościowymi informacjami.
Xbox One

Jakim sposobem zagwarantować sobie świetną rozrywkę na wysokim poziomie?

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka jest aktualnie tak rozbudowaną dziedziną, że niemalże każdy z nas znajdzie w niej bardzo wiele interesujących dla siebie możliwości. Bez wątpienia dobrze będzie zainteresować się tą tematyką nieco bliżej, ponieważ będzie to świetna propozycja dla kogoś, kto tylko chce spędzać swój czas w rzeczywiście atrakcyjny sposób, świetnie się przy tym bawiąc.
Praca przy komputerze

Wszystko co warto wiedzieć w temacie rozproszonego przetwarzania danych

Od jakiegoś czasu toczą się prace mające na celu zaprojektowanie prototypowego komputera kwantowego. Ma być on mniej kosztowny od wcześniej wykorzystywanych superkomputerów, a przez jego ogromną moc obliczeniową będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu informacji.
płyta główna komputera

Gdzie znaleźć elektronikę o bardzo wysokiej klasie?

W naszych czasach każdy przykładowy konsument może bez trudności odszukać nowoczesne sprzęty elektroniczne, kierując się indywidualnymi oczekiwaniami. Trzeba przyznać, że współczesna elektronika jest na bardzo wysokim poziomie, realizują oczekiwania szczególnie wybrednego konsumenta. Nie ma w tym nic zaskakującego, że większość osób w błyskawicznym czasie znajduje dla siebie wyjątkowo wyszukane sprzęty, jak chociażby aparaty cyfrowe lub komputery.
programy komputerowe

kupowanie książek branżowych

Sprzęt komputerowy, stojący w większości domów i zakładów pracy, może pełnić wieloraką rolę. Rzecz jasna istnieje duża liczba użytkowników, dla jakich liczyć się będą jedynie gry, i na ich użytkowaniu spędzać będą każdą wolną chwilę. Z kolei w firmach oraz biurach komputery będą używane najczęściej do pracy, posiadają zainstalowane programy użytkowe, z których pracownicy korzystają w czasie realizowania swoich zajęć.
media monitoring

Monitoring podwładnych jest niezwykle przydatny

Obecnie stosuje się do wielu czynności monitoring, jaki nie tylko daje szansę na bieżąco śledzić wydarzenia na danym terenie, lecz także pozwala rejestrować wydarzenia, które następnie można odtworzyć. Jest to jak najbardziej komfortowe chociażby do tego, by posłużyć się takiego typu dowodem w momencie jakichkolwiek zdarzeń.
apple, phone

Odkryj funkcje towarów marki Apple

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że ogólnie pojęta elektronika jest obecnie niesamowicie wręcz istotna w życiu codziennym dosłownie większości z nas. W końcu trzeba po prostu wspomnieć o tak podstawowych urządzeniach jak na przykład zwykłe komputery aby od razu uświadomić sobie to, że zwyczajnie nie dalibyśmy sobie rady bez ich pomocy.