Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Komputery
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W naszych czasach bez dobrej znajomości obsługi komputerów ciężko sobie poradzić, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia się to przydaje. Są one obecne w prawie każdym domu i firmie, i używa się ich w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część użytkowników umie co prawda używać komputera ale jeżeli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co powinna robić.
samochód

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są sprzętami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Żeby dobrze działały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób troszczyć.


Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

Chodzi tu o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy o utrzymanie ostrożności z różnego typu cieczami przy klawiaturze.
Komputery

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric SMP oraz w jaki sposób funckjonuje?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie mieści wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne umożliwia na większe wzmożenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to niesłychanie praktyczne rozwiązanie.
media monitoring

Monitoring podwładnych jest niezwykle przydatny

Aktualnie stosuje się do wielu czynności monitoring, który nie tylko daje okazję na bieżąco śledzić wydarzenia na monitorowanym terenie, ale także zezwala rejestrować wydarzenia, jakie potem można odtworzyć. Jest to oczywiście dogodne chociażby do tego, aby posłużyć się takiego rodzaju nagraniem w sytuacji jakichkolwiek zdarzeń.
apple, phone

Odkryj funkcje towarów marki Apple

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że szeroko rozumiana elektronika jest obecnie niesamowicie wręcz istotna w życiu codziennym właściwie większości z nas. W końcu należy jedynie zwrócić uwagę na tak podstawowe urządzenia jak przykładowo podstawowe komputery aby szybko uświadomić sobie to, że zwyczajnie nie dalibyśmy sobie rady bez ich pomocy.
programy komputerowe

kupowanie książek branżowych

Komputerowy sprzęt, obecny w wielu zakładach pracy i domach, może pełnić różnorodne zadania. Rzecz jasna znajdzie się duża liczba właścicieli, dla jakich będą się liczyły tylko gry, i przy nich będą spędzać każdy wolny moment. Z kolei w biurach i firmach komputery używane są głównie do pracy, mają poinstalowane programy użytkowe, z których użytkownicy korzystają w czasie wykonywania swoich zajęć.
Xbox One

Jakim sposobem zagwarantować sobie świetną rozrywkę na wysokim poziomie?

Nikomu chyba nie musimy tłumaczyć tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka jest aktualnie tak rozwiniętą dziedziną, że dosłownie każdy z nas może w niej znaleźć sporo interesujących dla siebie możliwości. Z pewnością warto zainteresować się tą tematyką trochę bliżej, bo będzie to doskonała propozycja dla kogoś, kto tylko chce wykorzystywać swój czas w Faktycznie atrakcyjny sposób, dobrze się przy tym bawiąc.
komputer

Górnoślązacy pielęgnują z fantazją o osprzęt informatyczny

Na Śląsku pracuje dużo pasjonatów komputerów. Funkcjonuje tam jedyne w kraju skansen, w którym możemy podziwiać okresy rozbudowy komputerów i konkretnie przekonać się, że technika przemieniła się i ciągle ulepsza w ekspresowym rytmie.
Praca przy komputerze

Wszystko co warto wiedzieć w temacie rozproszonego przetwarzania danych

Od jakiegoś czasu toczą się prace mające na celu stworzenie prototypowego komputera kwantowego. Ma być on tańszy od wcześniej stosowanych superkomputerów, a przez jego niezwykłe możliwości obliczeniowe będzie on niezastąpiony w kryptografii i przetwarzaniu informacji.
Obsługa komputera

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo sieci w okresie, kiedy wychodzi na jaw coraz więcej informacji o wojnach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Zwłaszcza dotyczy to firm. Wiele działalności, w tym także te, które operują na naszym rynku, obraca wartościowymi informacjami.
1 2