Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Komputery
ExpressCard/34

Laptopy powszedniego użytku i edycje zaawansowane - dla firm

Na obecną chwilę zdecydowana większość ludzi korzysta z przeróżnego rodzaju sprzętów elektronicznych, dzięki którym może pracować i uprzystępniać sobie dużo codziennych czynności.
Obsługa komputera

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Bezpieczeństwo sieci w czasach, gdy wychodzi na jaw coraz więcej informacji o atakach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Szczególnie dotyczy to gospodarki. Wiele działalności, w tym także te, które operują na polskim rynku, obraca bardzo cennymi danymi.
samochód

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są sprzętami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Żeby prawidłowo działały, należy się o nie odpowiednio troszczyć.


Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

Chodzi tu o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy też o utrzymanie ostrożności z różnego typu płynami przy klawiaturze.
apple, phone

Odkryj funkcje towarów marki Apple

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że ogólnie pojęta elektronika odgrywa obecnie niesamowicie wręcz istotną rolę w życiu codziennym dosłownie większości z nas. Przecież wystarczy jedynie wspomnieć o tak podstawowych urządzeniach jak przykładowo podstawowe komputery aby błyskawicznie uświadomić sobie to, że zwyczajnie nie dalibyśmy sobie rady bez ich pomocy.
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości obsługi komputerów trudno dać sobie radę, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia może się to przydać. Są one do znalezienia w prawie każdym domu i firmie, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Jednak duża część użytkowników umie co prawda używać komputera lecz jeżeli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co powinna robić.
Praca przy komputerze

Wszystko co warto wiedzieć w temacie rozproszonego przetwarzania danych

Od lat toczą się prace mające na celu zaprojektowanie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on tańszy od do tej pory używanych superkomputerów, a przez jego ogromne możliwości obliczeniowe będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu danych.
płyta główna komputera

Gdzie znaleźć elektronikę o bardzo wysokiej klasie?

W dzisiejszych czasach każdy z nas może bez trudności znaleźć nowatorskie urządzenia elektroniczne, kierując się priorytetowymi potrzebami. Trzeba nadmienić, że współczesna elektronika jest na bardzo wysokim poziomie, spełniając oczekiwania szczególnie wybrednego konsumenta. Nie należy się dziwić, że większość osób w błyskawicznym czasie znajduje dla siebie wyjątkowo wyszukane sprzęty, jak chociażby aparaty cyfrowe bądź komputery.
komputer

Górnoślązacy pielęgnują z fantazją o osprzęt informatyczny

W Katowicach pracuje dużo miłośników elektroniki. Funkcjonuje tam niepowtarzalne w Polsce muzeum, w którym mamy możliwość widzieć okresy rozbudowy automatów i dobitnie sprawdzić, że technika zmieniała się i ciągle zmienia w błyskawicznym rytmie.
Komputery

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric SMP oraz w jaki sposób funckjonuje?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie mieści wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne umożliwia na większe wzmożenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to niesłychanie praktyczne rozwiązanie.
media monitoring

Monitoring podwładnych jest niezwykle przydatny

Aktualnie stosuje się do wielu czynności monitoring, który nie tylko daje okazję na bieżąco śledzić wydarzenia na monitorowanym terenie, ale także zezwala rejestrować wydarzenia, jakie potem można odtworzyć. Jest to oczywiście dogodne chociażby do tego, aby posłużyć się takiego rodzaju nagraniem w sytuacji jakichkolwiek zdarzeń.
1 2