Gry, które musisz mieć

dużoznakomitych gier zostało wydanych przez Sony jedynie na PlayStation 3. Prezentujemy wykaz najbardziej atrakcyjnych i znakomitych tytułów. Każdy z nich to bezsprzecznie zabawa na długie letnie popołudnia i zimowe mroźne noce. Wybór z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i dużo szybszy.


kontroler do gry
Polecane gry na playstation 3 to produkcje, w które warto koniecznie zagrać, jeśli posiadacie playstation 3. Przykładem takiej gry może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To olbrzymi i otwarty świat. Fabuła tej gry odbywa się na wyspie, na której znajduje się miasto, wieś, rzeki a także ładne jeziora.

Możemy na wyspie poruszać się w przeróżny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną fascynującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy zakupić najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą najbardziej urozmaiconą ofertą.

zabawa z kinectem
Microsoft Kinect 2.0 dla PeCety zostać wprowadzona na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany także do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego wielkim plusem będzie na pewno szersze pole widzenia. Dzięki temu polepszy się rozpoznawanie ruchu w niedużych pomieszczeniach.

Rozdzielczość umieszczonego sensora pozwoli śledzenie także pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. W pierwszej kolejności ma ma trafić do inicjatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie utworzonych więcej odpowiednich i frapujących aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy otrzymają z pewnością prawidłowe SDK.
22-11-09 07:06:06