Sony
sony xperia

Nowe technologie - czy są niezbędne ?

Współczesne czasy to wielki skok do przodu jeśli chodzi o technologię. Zasadniczo nie ma dzisiaj osoby z kraju średniorozwiniętego, która nie miałaby pojęcia, czym są smartfony. Szczególnie jest to związane z osobami młodymi, których nowe technologie oraz nowinki z owego świata niezwykle interesują. W szczególności jeżeli chodzi o nowych wydaniach ultra nowoczesnych gadżetów.
Gry komputerowe

Gry, które musisz mieć

dużogenialnych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Oferujemy wykaz najbardziej atrakcyjnych oraz szanowanych tytułów. Każdy z nich to pewna frajda na długie letnie wieczory oraz mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i dużo szybszy.
granie na konsoli Xbox

Ciekawe propozycje producentów – gry na Kinect i gry na Move

Kontroler ruchu, jaki stanowi między innymi Kinect, zdążył do teraz zyskać wielu fanów, którzy nie zamienią go na żaden inny. Rozchwytywane gry na Kinect wymieniane są przez graczy jednym tchem. Zarówno na rynku – w sklepach z urządzeniami tego rodzaju, jak i na tematycznie właściwych forach internetowych wyszukać można już teraz szczególnie interesujące rozwiązania, które dotyczą gier na Kinecta. Rosnąca popularność tego typu gier mówi sama przez się!
aparat - lustrzanka

Aparaty fotograficzne również dla amatorów

Piękne zdjęcia może zrobić także amator

Aparaty fotograficzne również dla amatorów

Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, że jeśli chcieliśmy mieć wspaniałe fotografie, to musieliśmy iść do fotografa, ponieważ jedynie on miał aparat odpowiedniej jakości. Dziś mimo wszystko kwoty aparatów fotograficznych, nawet tych niesamowicie dobrej jakości są w tak przystępnej kwocie, iż każdy ze spokojem ma możliwość je sobie zakupić oraz potem radować się ze wspaniałych zdjęć wykonanych czy to w domu czy na wakacjach.