Przegląd aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Jeżeli zamierzasz sprawić sobie dobry aparat cyfrowy, będziesz miał spory problem z wybraniem jakiegoś modelu, gdyż w sklepach znajdziesz całe mnóstwo różnych urządzeń. Aparaty cyfrowe, jak generalnie wszystkie inne towary, można podzielić na różne półki cenowe i klasy. Ten zwięzły przegląd oferowanych obecnie na półkach aparatów cyfrowych stworzyliśmy po to, by ułatwić tobie wybieranie dobrego sprzętu.Zawarliśmy w nim trzy popularne modele aparatów cyfrowych, które należą do odmiennych klas cenowych. Zapraszamy do lektury.

Canon PowerShot G1 X Na ten model trzeba wyłożyć ponad dwa i pół tysiąca złotych, lecz każda wyłożona na niego złotówka to mądry wydatek. Canon PowerShot G1 X zapewnia niesamowicie wysoką jakość robionych zdjęć, która jest zbliżona do tej, którą mają popularne modele aparatów - tzw.

Zainteresowały Cię różnego rodzaju inne wiadomości? Jeżeli tak, to wejdź na podaną stronę i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz usatysfakcjonowany.

lustrzanek-. Model ten wyróżnia się komfortową obsługą – użytkownik da sobie radę z aparatem bez problemu, mimo tego że przycisków jest dużo. Jeżeli zapytacie o mankamenty Canona, należy wymienić akumulator o krótkim działaniu. Lecz to raczej mało znaczący problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25 Ten zgrabny aparat cyfrowy jest wart prawie trzykrotnie mniej niż wyżej opisywany Canon. W swojej półce cenowej zdecydowanie pokonuje inne modele swoimi zaletami. Aparat Panasonica daje niezłą jakość fotografii, miłe właściwości dodatkowe ( np. fotografie seryjne) oraz niezły zoom. Do mankamentów należy wpisać kręcenie klipów, które zapisują się tylko w trybie dźwiękowym mono.

Casio Exilim EX-ZR20 Ten model reprezentuje tanie aparaty cyfrowe. Kupisz go już za trochę więcej niż pół tysiąca złotych. Za te pieniądze model zapewnia dobrą jakość wykonywanych fotografii, jakościową matrycę o parametrze 16,79 MP oraz tworzenie filmików. Jeżeli masz niewiele pieniędzy i potrzebujesz solidnego sprzętu na wyjazd, ten model jest prawidłowym zakupem.


Może zainteresują ciebie także

Zestawienie aparatów cyfrowych

Jeśli chcesz sprawić sobie dobry aparat cyfrowy, możesz mieć kłopot z wyborem odpowiedniego modelu, ponieważ w sprzedaży zobaczysz całe mnóstwo różnorakich maszyn. aparaty cyfrowe, jak praktycznie wszystkie produkty, da się podzielić na poziomy cenowe i jakościowe. Ten mały przegląd sprzedawanych teraz na rynku urządzeń cyfrowych został napisany po to, by uprościć wybieranie dobrego sprzętu.
Na podstawie danych z: Cyfrowe.pl
Oprawcowane przez: A.T.
22-11-03 07:05:05