Zestawienie aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410
O ile zamierzasz nabyć dobry aparat cyfrowy, napotkasz na spory problem z wyborem jakiegoś modelu, ponieważ w sprzedaży znajdziesz całe mnóstwo różnych aparatów. Aparaty cyfrowe, jak w zasadzie wszystkie inne towary, da się podzielić na poziomy cenowe i jakościowe. Ten mały przegląd oferowanych dziś w sklepach urządzeń cyfrowych opublikowaliśmy po to, by ułatwić tobie zakup wymarzonego sprzętu.Omówiliśmy w nim trzy popularne modele urządzeń cyfrowych, które należą do odmiennych klas cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Może zainteresują ciebie także

Przegląd aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Jeśli zamierzasz zakupić porządny aparat cyfrowy, będziesz miał kłopot z wybraniem odpowiedniego modelu, ponieważ w ofercie ujrzysz tysiące różnorakich aparatów. aparaty cyfrowe, jak generalnie wszystkie inne towary, da się podzielić na poziomy cenowe i jakościowe. Ten mały przegląd oferowanych obecnie na półkach modeli cyfrowych stworzyliśmy po to, by uprościć wybór dobrego sprzętu.


Canon PowerShot G1 X Na ten model trzeba wyłożyć ponad dwa i pół tysiąca złotych, ale każda przeznaczona na niego złotówka jest tego warta. Canon PowerShot G1 X zapewnia niesamowicie wysoką jakość wykonywanych zdjęć, która jest zbliżona do tej, którą zapewniają popularne modele aparatów - tzw. lustrzanek-. Canon ten cechuje się przystępną obsługą – użytkownik poradzi sobie z robieniem zdjęć bez trudu, mimo tego że przycisków jest naprawdę cała masa. Jeżeli zapytacie o mankamenty aparata, należy wymienić akumulator o krótkim działaniu. Ale to raczej nieistotny problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25 Ten wygodny aparat cyfrowy jest wart prawie trzy razy mniej niż poprzednio prezentowany Canon. W swojej półce jakościowej zwycięża inne modele swoimi zaletami. Aparat cyfrowy daje dobrą jakość fotek, miłe właściwości dodatkowe ( np. fotografie seryjne) oraz praktyczne zbliżanie obrazu. Do mankamentów trzeba zaliczyć nagrywanie krótkich filmików, które nagrywają się wyłącznie w systemie mono.

Casio Exilim EX-ZR20 Ten sprzęt reprezentuje najtańsze aparaty cyfrowe. Można go nabyć już za trochę więcej niż pół tysiąca złotych. Za te pieniądze sprzęt oferuje dobrą jakość zdjęć, niezłą matrycę o parametrze 16,79 megapiksela oraz kręcenie wideo. Jeżeli masz do dyspozycji niewielki budżetowanie operacyjne i potrzebujesz porządnego modelu na urlop, ten sprzęt jest odpowiednim zakupem.
Na podstawie danych z:
22-06-06 07:02:03