Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Elektroniczne bitwy

Biorąc pod uwagę karty pamięci do lustrzanek, przyznać powinno się niesamowicie imponującą oraz szeroką ofertę na rynku. Propozycje niesamowicie różnorodne pozwalają na znalezienie tej odpowiadającej klientom w stu procentach. Wybierając kartę pamięci do swojego aparatu, trzeba kierować się też jej kompatybilnością z naszym sprzętem. Producent usiłuje ciągle zaskakiwać swoich odbiorców mnogością wyboru. Przyznać powinno się, że udaje mu się to bezsprzecznie.
kobieta z białym aparatem fotograficznym
Z pewnością każdy użytkownik aparatów cyfrowych stanie pewnego dnia przed podjęciem decyzji o zakupie karty pamięci. Zada sobie wtedy pytanie dotyczące tego, jakiego rodzaju kartę i o jakiej pojemności polecane jest wybrać. Finalnej odpowiedzi na tę kwestię jednak nie znajdzie, gdyż zależy to od własnych potrzeb oraz preferencji.

Wymagania konsumenckie różnią się miedzy sobą tak, jak różnią się oferty producentów. Bez żadnego problemu można na rynku odnaleźć kartę pamięci do lustrzanki spełniającą wszystkie stawiane jej kryteria. Kiedy już mamy aparat i akcesoria do niego, dobrze jest zastanowić się, jak go transportować. Świetnym rozwiązaniem jest plecak fotograficzny (więcej na stronie). Gdy zaś wolimy coś eleganckiego i poręcznego zdecydujmy się na torby i futerały fotograficzne - tu zobaczysz inspiracje: .

Może zainteresują ciebie także

Konsole oraz gry

pad do konsoli Xbox
Popularne coraz bardziej gry na xbox 360 zyskują aprobatę graczy przeważnie przez pełen profesjonalizm ich przygotowania. Doskonałe oferty wybierane są tak chętnie głównie przez wzgląd na długą tradycję i duże zaufanie graczy.


Fotografia amatorska i profesjonalna
Fujifilm X-M1 jest adresowany do eksperymentujących hobbystów i profesjonalistów, którzy w przedsprzedaży będą musieli zapłacić za niego ok. 3400 zł w zestawie z obiektywem XC 16-50mm F3.5-5.6 OIS. To całkiem sporo jak na taki asortyment. Przyjrzyjmy się więc jego atrybutom i wspólnie wydajmy opinię czy wart jest swojej ceny.

X-M1 to również tworzenie obrazów w zakresach czułości ISO 200–6400 (można rozszerzyć do ISO 25600), szybkość zdjęć seryjnych do 5,6 klatek na sek., nagrywanie filmów w jakości HD i 49-punktowy AF, co gwarantuje uzyskanie spodziewanej ostrości obrazów. Aparat z wymiennym obiektywem, poza tym, ma odchylany o 90 stopni ekran LCD o przekątnej trzy cale oraz funkcję Wi-Fi, zapewniającą bezprzewodowe wysyłanie zdjęć.
18-06-22 14:00:02