Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dobór ślubnego fotografa i kamerzysty jest skomplikowany. Rezultat ich pracy widoczny jest dopiero po uroczystości i wtenczas widać, czy był trafny.


To nie orkiestra albo DJ, jacy mają ułożony scenariusz a także repertuar na każdą ewentualność.


zdjęcia


Może zainteresują ciebie także

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna.Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

para na parkiecie - wesele
Zdjęcia to jedne z piękniejszych pamiątek z ceremonii ślubnej do jakich niejednokrotnie powracamy, dlatego tak znaczącejest aby były one zrobione z finezją i umiejętnością. Dzięki nim możemy zatrzymać te najpiękniejsze w życiu momenty.


To nie salon sukien ślubnych, jaki pokazuje tę suknię, jaką zamówicie. To wreszcie nie restauracja, która działa zawsze w tych samych okolicznościach, a kuchni oraz kelnerów nic nie zaskoczy. Fotografik uzależniony jest od całej masy elementów, które mają wpływ na końcowy wygląd zdjęć. Najważniejsze z nich to pogoda, oświetlenie kościoła oraz sali weselnej i zachowanie się weselników.


projekt


Pamiętajmy o tym, iż zdjęcia pokazywane nam w portfolio, są właśnie fotografiami z portfolio – najlepszymi z najlepszych i nierzadko zrealizowanymi w najbardziej optujących okolicznościach. Zwróćmy uwagę na miejsce, w jakim spotykamy się z fotografikiem. Kiedy zaprosi nas do swego biura, znak to, iż najprawdopodobniej zajmuje się on fachowo fotografią i nie rozpatruje jej, jako dodatkowego źródła przychodu. Wywnioskować stąd możemy, że poświęci on więcej swojego czasu na obróbkę naszych fotografii, niż na przykład piekarz tylko dorabiający sobie na weselach. Sporo fotografów spotyka się z klientami w rozmaitych restauracjach. Po postępowaniu, ubraniu oraz manierach fotografika nie odgadniemy, czy robi dobre zdjęcia. Sporadyczne są jednakże sytuacje, ażeby dobry fotograf ślubny nie znał fundamentalnych zasad kultury.


Jeśli podczas spotkania zachowa się grubiańsko, natomiast jego strój budzi nasze wątpliwości, zastanówmy się czy nie będziemy musieli się za niego wstydzić w kościele i na weselnej sali.
19-01-16 14:47:02