Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dobór ślubnego fotografa i kamerzysty jest skomplikowany. Rezultat ich pracy widoczny jest dopiero po uroczystości i wtenczas widać, czy był trafny.


To nie orkiestra albo DJ, jacy mają ułożony scenariusz a także repertuar na każdą ewentualność.


zdjęcia


Może zainteresują ciebie także

Gdzie można zamówić profesjonalne obiektywy jako prezent świąteczny

Obiektyw, fotografia
Święta Bożego Narodzenia to okres dawania prezentów najbliższym osobom. Dopasowanie właściwego prezentu dla pasjonata fotografii to niełatwe zadanie. Komplet dodatków do aparatu fotograficznego jest dobrym prezentem, w skład tego rodzaju kompletu mogą wchodzić akcesoria czyszczące, filtry do obiektywów, plecak bądź pokrowiec na aparat i wiele innych. Idealnym podarunkiem dla takiego człowieka będzie jednak nowy obiektyw do ulubionego aparatu. W sprzedaży można dostać wiele typów obiektywów w rozmaitych kategoriach cenowych, najważniejsze to dokonać właściwego wyboru.


To nie salon sukien ślubnych, jaki pokazuje tę suknię, jaką zamówicie. To wreszcie nie restauracja, która działa zawsze w tych samych okolicznościach, a kuchni oraz kelnerów nic nie zaskoczy. Fotografik uzależniony jest od całej masy elementów, które mają wpływ na końcowy wygląd zdjęć. Najważniejsze z nich to pogoda, oświetlenie kościoła oraz sali weselnej i zachowanie się weselników.


projekt


Pamiętajmy o tym, iż zdjęcia pokazywane nam w portfolio, są właśnie fotografiami z portfolio – najlepszymi z najlepszych i nierzadko zrealizowanymi w najbardziej optujących okolicznościach. Zwróćmy uwagę na miejsce, w jakim spotykamy się z fotografikiem. Kiedy zaprosi nas do swego biura, znak to, iż najprawdopodobniej zajmuje się on fachowo fotografią i nie rozpatruje jej, jako dodatkowego źródła przychodu. Wywnioskować stąd możemy, że poświęci on więcej swojego czasu na obróbkę naszych fotografii, niż na przykład piekarz tylko dorabiający sobie na weselach. Sporo fotografów spotyka się z klientami w rozmaitych restauracjach. Po postępowaniu, ubraniu oraz manierach fotografika nie odgadniemy, czy robi dobre zdjęcia. Sporadyczne są jednakże sytuacje, ażeby dobry fotograf ślubny nie znał fundamentalnych zasad kultury.


Jeśli podczas spotkania zachowa się grubiańsko, natomiast jego strój budzi nasze wątpliwości, zastanówmy się czy nie będziemy musieli się za niego wstydzić w kościele i na weselnej sali.
19-01-16 14:47:02