Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Przed długo oczekiwanym festiwalem powinno się dobrze przygotować

Tak, udało się, myślisz dość donośnie, ponieważ wszyscy ludzie spoglądają na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, ponieważ twoje emocje buchają jak gorąca para i chcą teraz być tam, gdzie będziesz za parę dni. Tak, wybierasz się na ten wyśniony festiwal, ujrzysz na nim swych ulubionych artystów, spotkasz ludzi, którzy czują to, co ty.
zespół Pink Floyd
Wejściówkę mocno trzymasz w dłoni, nie możesz jej przecież zgubić. Pociąg masz również już zarezerwowany, pozostaje jedynie czekać i słuchać kapel, jakie niedługo usłyszysz na żywo. Całość jest fantastycznie, myślisz, jednak po chwili przychodzi powątpiewanie, bo właśnie dociera do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego asortymentu. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (łańcuchy dla fana rocku), podobnie nie masz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te zaległości.


Witasz się z kolegą, który także wybiera się na imprezę. Oboje wymieniacie między sobą sobą przypuszczenia, nie możecie się opanować, tak jesteście rozgorączkowani. Niespodziewanie twój koleżka rzuca, iż wszystko byłoby okej, ale nie zdążył kupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naszywki rap), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z jakiegokolwiek rodzaju, ale wolałby mieć choć jedną porządną naszywkę.


Może zainteresują ciebie także

Jakiego rodzaju muzyki najchętniej słuchamy obecnie?

pearl jam
Każdy z nas posiada swoje pasje. Można nawet zuchwale zaryzykować określeniem, że hobby to wybitnie ważny element naszej osobowości, dzięki któremu jesteśmy w stanie się permanentnie rozwijać. Praktyka pokazuje nam, że posiadamy niesłychanie różne przedmioty zainteresowania. Wszystkie one w dużej mierze są zdeterminowane naszą osobowością, która jak najbardziej jest wyjątkowo indywidualna oraz oryginalna. Znaczna część naszego społeczeństwa tymczasem wie, że muzyka to element, który łączy wszystkich, obojętnie od poglądów politycznych czy religijnych. Niemniej jednakże zarówno w temacie muzyki posiadamy niesłychanie zróżnicowane zdanie.


koncert
Rozumiesz własnego kumpla i napominasz jemu o swych niedociągnięciach w zaopatrzeniu. Razem dochodzicie do konkluzji, że powinniście to nadrobić. Tak samo przydałoby się jeszcze przecież kupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na ten pomysł i od razu notujecie to na kartce, żeby przypadkowo nie zapomnieć.


I teraz jednakże miast biec do sklepu (albo raczej jechać, albowiem mieszkasz przecież w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma podobnych miejsc) zaglądasz do Internetu, zestawiasz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, iż ubiłeś jeszcze lepszy targ, gdyż nie zapłacisz za koszty wysyłki! Myślisz, że całość układa się po twojej myśli. I tak w rzeczywiście jest.

Masz ochotę znać sporo informacji na ten interesujący temat? Więc ten artykuł doczytaj tu (sweet-home.pl/38,Torty-weselne.html) następną witrynę pod wskazanym linkiem.

A parę dni potem ponadplanowo się dowiadujesz, że twoja ulubiona kumpelka także jedzie! No, to będzie impreza!
22-06-11 14:04:04