Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Nowoczesne prezenty pod choinkę

Canon PowerShot G1 X to władca wśród modeli. Za 3000 złotych otrzymujemy matrycę w rozdzielczości 14,3 mega piksela oraz masę udogodnień, które skutkują wyjątkowo ostrym obrazem. Model cechuje się także solidnym wyświetlaczem i nie sprawia trudności w użyciu. Wygrał kilka testów na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest szczególnie dużą rekomendacją.
aparat cyfrowy
Panasonic Lumix DMC-LX7 jest niesamowicie komfortowy w użyciu. Można mieć go już za 2190 złotych. Analogicznie, jak inne aparaty cyfrowe z tej serii, charakteryzuje go dobra jakość fotografii oraz pojemny akumulator.

Jeśli postanawiasz kupić coś mniej drenującego kieszeń, świetnym sprzętem okaże się Sony Cyber-shot DSC-HX20V za około półtora tysiąca złotych. Sprzęt ten ma obfite wyposażenie i wspaniałe 20-krotnie zbliżanie. Fantastycznie nadaje się do zastępowania kamery.

Jeśli chodzi o kamery cyfrowe, poniżej garść pozycji wartych nabycia: Bardzo komfortowy Panasonic HC-V700, kosztujący około dwóch tysięcy złotych. Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością obrazu – filmowanie w rozdzielczości 15,3 mp.
aparat fotografa
Sony HDR-PJ260VE, który zapisuje w dużo gorszej standaryzacji (5,43 mega piksela), ale za to dostajemy razem z nim zamontowany dysk twardy o rozmiarze 120 gigabajtów, co przekłada się na nagranie wielu godzin ruchomych obrazów.

Może zainteresują ciebie także

Fachowe wsparcie w trakcie awarii komputera i nie tylko

Zarządzanie
Współcześnie niemalże każdy z nas ma komputer. Bez laptopa bardzo ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. Jednakże nawet najnowocześniejszej klasy komputery czasem ulegają awariom.


Gdy nasz laptop odmówił posłuszeństwa nie ma co dramatyzować, wystarczy odwiedzić rzetelny punkt, w jakim zajmują się naprawianiem takiego rodzaju sprzętu, jak na przykład serwis komputerowy Gdynia jaki ma do zaoferowania.


Dla fanów super ostrego obrazu, którzy mogą wydać nieco więcej gotówki (około 4000 złotych), świetnym modelem będzie Sony HDR-CX730E, który nagrywa wszystko w godnym uznania formacie 24 mp.

Mniej zamożnych zadowoli dobra kamera cyfrowa Samsung HMX-F80, niewielka i wygodna, kręcąca w niezgorszej rozdzielczości i sprzedawana już za mniej więcej pięćset złotych. kamera cyfrowa kamery cyfrowe aparaty cyfrowe aparaty cyfrowe
Oprawcowane przez: M.B
18-07-12 10:40:03