Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Nowoczesne prezenty pod choinkę

Canon PowerShot G1 X to władca wśród modeli. Za 3000 złotych otrzymujemy matrycę w rozdzielczości 14,3 mega piksela oraz masę udogodnień, które skutkują wyjątkowo ostrym obrazem. Model cechuje się także solidnym wyświetlaczem i nie sprawia trudności w użyciu. Wygrał kilka testów na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest szczególnie dużą rekomendacją.
aparat cyfrowy
Panasonic Lumix DMC-LX7 jest niesamowicie komfortowy w użyciu. Można mieć go już za 2190 złotych. Analogicznie, jak inne aparaty cyfrowe z tej serii, charakteryzuje go dobra jakość fotografii oraz pojemny akumulator.

Jeśli postanawiasz kupić coś mniej drenującego kieszeń, świetnym sprzętem okaże się Sony Cyber-shot DSC-HX20V za około półtora tysiąca złotych. Sprzęt ten ma obfite wyposażenie i wspaniałe 20-krotnie zbliżanie. Fantastycznie nadaje się do zastępowania kamery.

Jeśli chodzi o kamery cyfrowe, poniżej garść pozycji wartych nabycia: Bardzo komfortowy Panasonic HC-V700, kosztujący około dwóch tysięcy złotych. Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością obrazu – filmowanie w rozdzielczości 15,3 mp.
aparat fotografa
Sony HDR-PJ260VE, który zapisuje w dużo gorszej standaryzacji (5,43 mega piksela), ale za to dostajemy razem z nim zamontowany dysk twardy o rozmiarze 120 gigabajtów, co przekłada się na nagranie wielu godzin ruchomych obrazów.

Może zainteresują ciebie także

Własne hobby to okazja na bardziej ciekawe życie. Spróbujmy w sobie znaleźć pasję

rowerzysta fotografuje
Jak niekiedy donoszą najnowsze odkrycia posiadanie własnej pasji to recepta na ciekawsze życie. Nic w tym dziwnego, ale w pierwszej kolejnościmusimy zapytać sami siebie, czym wspomniane zjawisko jest. Pasja to część umysłu, niezwykła potrzeba gromadzenia czegoś, tworzenia kolekcji, interesowania się jakimś zjawiskiem. Naukowcyspierają się z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było bardziej ciekawe, a może po prostu bez ulubionego zajęcia nie nie jesteśmy spełnieni.


Dla fanów super ostrego obrazu, którzy mogą wydać nieco więcej gotówki (około 4000 złotych), świetnym modelem będzie Sony HDR-CX730E, który nagrywa wszystko w godnym uznania formacie 24 mp.

Mniej zamożnych zadowoli dobra kamera cyfrowa Samsung HMX-F80, niewielka i wygodna, kręcąca w niezgorszej rozdzielczości i sprzedawana już za mniej więcej pięćset złotych. kamera cyfrowa kamery cyfrowe aparaty cyfrowe aparaty cyfrowe
Oprawcowane przez: M.B
18-07-12 10:40:03