Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Do czego może się przydać karta survivalowa, najważniejsze funkcje, które oba spełnia.

Zdecydowana większość obecnie używanych dokumentów i kart posiada standardowy wymiar, czyli około osiem na pięć centymetrów. I tak naprawdę chyba każdy przy sobie jedną z takich kart przy sobie trzyma, czy będzie to dowód, karta do bankomatu czy też prawo jazdy. Jeżeli się takie osoby zapyta, jaka jest najbardziej ważna z kart, jaką można przy sobie nosić, to zapewne różnych odpowiedzi będzie przynajmniej parę, lecz zapewne niewiele osób wspomni o karcie, jakiej nie spotyka się na co dzień.

Sarta survivalowa
Karcie, która może pozwolić na poradzenie sobie na bezludnej wyspie, na biwaku czy w leśnej głuszy. Zapewne część osób się już domyśli o co będzie chodzić, bo oczywistym jest, że nie o prawo jazdy czy dowód. Karta, która pozwoli na to wszystko zwana jest również kartą przeżycia dostępna na stronie http://wallet-ninja.eu/, ten nieduży metalowy element będzie zawierał wszystko, co w ekstremalnych przypadkach może się przydać. Część osób pewnie zapyta, jak to się dzieje że tak niewielka karta survivalowa może mieć aż tak duże możliwości, jej sekret tkwi w solidnej stali i bardzo dobrym wykorzystaniu całego dostępnego miejsca.

Typowa karta przeżycia zrobiona jest z dobrej jakościowo stali, dzięki czemu nie stępi się podczas pierwszej próby ścięcia nią gałęzi. Możliwości, które posiada jest taka ilość, że jeżeli do wszystkich chciałoby się mieć osobne narzędzie, to do noszenia wszystkiego konieczny by był duży plecak.

1 2