Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Zabawki
zabawki drewniane

Sklep on-line dla dzieci

W dobie wszechobecnej cyfryzacji coraz więcej dzieci zasiada przed komputerem. Od małego surfują w sieci, często nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, zwyczajnie klikając w rysunki. W telewizji istnieją programy dla maluchów, tak samo jak i w radiu. Internet nie posiada takich ograniczeń. Owszem, są miejsca dedykowane dla pociech, jednak sieć tak naprawdę nie ma granic.
Kostka edukacyjna

Które zabawki powinny być najciekawsze dla szkrabów?

Jeśli musisz kupić jakiś podarunek dla niedużego dziecka, wtedy bez wątpliwości powinieneś pogadać z jego rodzicami. Czasami zdarza się, że nie znasz świetnie danego dziecka, a podarowanie mu zabawki, którą przykładowo już ma, na pewno mija się z celem. Na dodatek taki prezent w ogóle nie ucieszy dziecka, przez co będzie ono nieco rozczarowane. Jeśli znasz świetnie rodziców tego dziecka, wówczas zdecydowanie powinieneś zawczasu z nimi porozmawiać być może będą w stanie powiedzieć Ci, o czym teraz takie dziecko marzy i co chciałoby otrzymać.
zabawki

Jakie zabawki są w dzisiejszych czasach dobre dla dzieci?

Niełatwo obecnie dogodzić danemu dziecku, zwłaszcza kiedy to jest jeszcze szeroko małe. Wielość zabawek na rynku wcale nie ułatwia tu zwykle sprawy, a raczej bardzo ją gmatwa. Czy najlepiej wybierać zabawki normalne, czy również raczej starać się dobrać coś bardziej oryginalnego? – oto jeden z dylematów, z którymi musi czasem zmierzyć się każdy rodzic.
Trampolina ogrodowa z siatką

Wybór zabawek ogrodowych dla maluchów - w jakim miejscu i co wybrać

Urządzenie ogrodu to ogromne wyzwanie, jednakże współcześnie nie powinno ono nastręczyć większych trudności, przede wszystkim ze względu na fakt, że w sklepach oferowany jest dość szeroki wybór rzeczywiście interesujących akcesoriów. Warto zadbać o zabawki ogrodowe dla dzieci, w ten sposób zachęci się je do częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Co w takim przypadku sprawdzi się najlepiej?
latawiec

Czy istnieją domowe sposoby na zrobienie latawca?

Każdy z nas bez wątpienia uwielbia przebywać na otwarte przestrzeni, przy świeżym powietrzu. Tego rodzaju aktywność jest przez nas niejednokrotnie uwielbiana, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy to wysokie temperatury na zewnątrz pomagają nam przetrwać nawet najbardziej trudne momenty w naszym życiu. Tymczasem niezmiernie często okazuje się także, że w tym czasie lubimy użytkować wszelkiego rodzaju zabawki. Takie przyzwyczajenie bezsprzecznie zostało nam z dzieciństwa, niemniej jednak równie chętnie przekazujemy je naszym dzieciom.