Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Pomiar
waga

Waga kieszonkowa może się sprawdzić na sprawunkach

Podczas zakupów staramy się kupować tylko to co potrzebne i w takiej ilości w jakiej potrzebujemy. Dlatego właśnie prosząc o pewną wagę jakiegoś produktu pragniemy tyle zainkasować, a wkładając samodzielnie zazwyczaj myślimy, czy już, czy jeszcze wkładać, a nie zawsze mamy ewentualność użyć ze sklepowej wagi.
waga elektroniczna

Wzorcowanie wag Poznań również wykonuje - jak z tego skorzystać

Wagi okazują się być naprawdę istotnymi sprzętami

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że odpowiednio funkcjonująca waga okazuje się być niezwykle istotna. To właśnie ona powoduje, że mamy szansę piec placek, to ona będzie niezbędna do idealnego przygotowania leku, a również dzięki niej można poznać wagę pacjenta, by móc mu podać odpowiednią dawkę medykamentu. Przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, by były one naprawdę rzetelne oraz jak najmniej ulegały usterkom.
drgania

Czujniki tensometryczne, czyli co o pomiarach siły winien wiedzieć automatyk

Czujniki tensometryczne, potocznie nazywane tensometrami, jest to podstawowy element każdej wagi elektronicznej, a również urządzeń do pomiaru mocy ściskających, rozciągających, napięć, itd. Często napotykane bywają one w układach automatyki, w których istnieje konieczność realizowania pomiarów wagowych, dla przykładu ciężaru zasobników składujących surowce, zbiorników mieszalniczych lub platform najazdowych.