Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Konie
Stadnina zimą

Konie - niezwykłe zwierzaki

Choć zasadniczo nie jestem miłośnikiem zwierząt, nigdy takowego nie posiadałem, to zasadniczo konie akurat bardzo lubię. Być może z tego powodu, że w końcu w wielu przypadkach konie są czymś dużo więcej, aniżeli wyłącznie zwierzakami? Przecież wcale nie jest powiedziane, że konie nadają się wyłącznie do jazdy na nich. Naturalnie jazda konna ma dużo zalet, ale myślę, iż w bardzo wielu przypadkach konie praktycznie potrafią uratować życie. A przynajmniej zdrowie. Nie przesadzam, drogi internauto!
konie

Jazda konno - znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni z całą pewnością posiada w naszym kraju bardzo długą tradycję, a te wspaniałe zwierzęta przez całe wieki odgrywały niezwykle istotną rolę w samej tylko polskiej wojskowości. Także i w obecnych czasach znajdziemy u nas bardzo szerokie grono fanów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ faktycznie jest to świetny sposób na wykorzystywanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony możemy zapewnić sobie dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a oprócz tego taka aktywność jest niezwykle relaksująca.
Koń

Wakacje w siodle- niezapomniane wakacje i wspaniała rehabilitacja dla osób niepełnosprawnych

W dzieciństwie wielu z nas marzyło o tym, aby się jazdy konnej. Obecnie powstaje coraz więcej miejsc, gdzie odbywają się lekcje jazdy konnej oraz hipoterapia. Dzięki obcowaniu ze zwierzętami można wiele się nauczyć, a konie mogą pomóc chorym poprawić ich stan zdrowia.