Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Film
zdjęcie

Metody realizowania zdjęć lotniczych

Mało kto nie zachwycał się podczas oglądania filmu z kadrami z powietrza. Widoki na całe horyzonty nadciągających wojsk lub trudnych do okiełznania przestrzeni krajobrazowych zapamiętujemy szczególnie. Uchwycenie powietrznych przestrzeni bywa filmową gratką, ale poza kinem także inni korzystają z tego rozwiązania - powietrzne ujęcia to również kąsek dla branży reklamowej, turystycznej i lotniczej.
Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza dziś jest niezwykle łatwe

Ile razy działo się tak, iż chcieliśmy by nasz film posiadał także ujęcia zrobione z góry, bo chcieliśmy pokazać jak fajnie wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy pokazać wielość osób, która z nami pokazała się? Dzisiaj to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Starczy, że okupimy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Widok z lotu ptaka

Filmy z powietrza prezentują się w nieprawdopodobny sposób

Kiedy w konkretnym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe zabawy, na których pojawia się naprawdę mnóstwo ludzi, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, żeby te wszystkie masy były jak najwspanialej uwiecznione, tak aby każdy zobaczył, jak dużym zainteresowaniem cieszy się przyszykowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często dzisiaj jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej żeby mogło się ono odbyć, należy było zamówić jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niewielkich pułapach, teraz wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia.
zdjęcia

Jak wykonuje się zdjęcia z lotu ptaka?

Fotografie z powietrza można wykonać nie tylko z samolotu czy śmigłowca. Firmy fotograficzne mają na to dużo innych metod. Częstokroć ekonomiczniejszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż aeroplan czy też helikopter. Jako przykład mogę podać wszelakie różne imprezy masowe gdzie świetnie sprawdza się balon helowy który to bez żadnego problemu potrafi przez kilka godzin unosić się w jednym miejscu i realizować zdjęcia z góry za pomocą umieszczonego pod nim aparatu cyfrowego.
Kamera Sony Action Cam

Nagrywanie obrazu na znakomitym poziomie – kamerka ekstremalna

Nie sposób nie dostrzec ogromnego postępu na rynku akcesoriów technologicznych w ostatnim czasie. Znakomita kamera sportowa najczęściej wybieranych marek posiada wiele zalet, które wywierają wrażenie na zainteresowanych. Na stronie internetowej producenta można znaleźć film z wersją demonstracyjną kamery, który ukazuje rozbudowane możliwości tego urządzenia. Rewelacyjna jakość filmu, a także szybkość reakcji oraz szereg funkcji pobocznych wzmagają popularność produktu.
Kamera GoPro Hero3

Kamerki sportowe - nagrywaj swoje sportowe przygody!

Wśród wielu najróżniejszych sportów jakie są obecnie dostępne dla każdego z nas bez problemu możemy również znaleźć i takie, z których dosłownie zawsze płynie sporo naprawdę mocnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja szczególnie dla osób które lubią adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko dość ryzykowny sposób – z drugiej jednak strony zawsze wiąże się to z naprawdę doskonałą zabawą. W ciągu ostatnich lat niemałą popularnością zaczęło cieszyć się rejestrowanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co rzeczywiście jest doskonałą propozycją.
Dron

Współczesny dron 3DR SOLO - sprawne filmowanie z powietrza

Dzisiejszy dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o idealnej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki nowomodnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zainteresowanie pośród wielu postaci.
duży ekran LED

propozycje sprzedażowe różnych znakomitych ekranów LED

Podjęcie decyzji co do kupna doskonałych ekranów do laptopa albo telewizora nie jest aktualnie proste. W natłoku ofert proponowanych przez sklepy nie jest bowiem banalnie dziś najpewniej się rozeznać.Dobrze jest tu zaciekawić się przykładowo czemuś takiemu jak chociażby coraz to bardziej popularny ekran led.
kamera

Jak uwiecznić najistotniejsze momenty?

Każda osoba chce zapamiętać najistotniejsze dla siebie chwile, by umieć później je przywoływać, zwłaszcza kiedy są one faktycznie warte zapamiętania. Do takich momentów należą między innymi interesujące wakacje, chrzciny lub pierwsze kroki dziecka. Warto wobec tego zaopatrzyć się w konieczny sprzęt. Dzisiaj nie powinno to generować większych problemów, jako że na rynku sprzedawany jest szeroki wybór kamer oraz aparatów. Jeszcze jakiś czas temu trzeba było zadowalać się aparatami na kliszę oraz fotografiami wywoływanymi u fotografa. Na szczęście, te czasy już minęły i ulubione fotografie można łatwo przechowywać na komputerze. Jaki sprzęt w takim przypadku wybrać? W jaki sposób uwiecznić najważniejsze momenty życia?
kino

Film to dobra zabawa dla małego i dużego

Sztuka na pewno pełni niezwykle istotną rolę w życiu właściwie każdego z nas – dodatkowo śmiało można stwierdzić, że miała ona spory wpływ na rozwój dosłownie każdej cywilizacji na świecie. Z drugiej jednak strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że w przypadku takich jej odmian jak przykładowo literatura sporo zależy jedynie od naszego gustu; niektórzy ludzie po prostu nie lubią takich rzeczy i w żaden sposób nie da się tego zmienić. Jednocześnie istnieją takie odmiany sztuki, które są uwielbiane niemalże przez wszystkich ludzi.