Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Film
zdjęcie

Metody realizowania zdjęć lotniczych

Mało kto nie zachwycał się w trakcie oglądania filmu z ujęciami z powietrza. Uchwycenie wielu horyzontów, np. nadciągających wojsk lub trudnych do ogarnięcia przestrzeni krajobrazowych zapamiętujemy szczególnie. Filmowanie powietrznych przestrzeni bywa filmową gratką, ale poza kinem także inni korzystają z tego rozwiązania - powietrzne ujęcia to również kąsek dla branży marketingowej, turystycznej i lotniczej.
Widok z lotu ptaka

Filmy z powietrza prezentują się w nieprawdopodobny sposób

Kiedy w konkretnym miejscu dzieją się jakieś fajne imprezy, na których pojawia się na pewno mnóstwo osób, to często organizatorzy chcą, by te wszystkie masy były jak najlepiej zarejestrowane, tak żeby każdy zobaczył, jak sporym zainteresowaniem raduje się przygotowana przez nich impreza. Dlatego właśnie tak często obecnie jest zamawiane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej aby mogło się ono zdarzyć, należy było zamówić jakiś samolot, który mógł latać na dosyć niskich pułapach, dzisiaj starczy okupić się w właściwe urządzenia.
kamera

Jak uwiecznić najistotniejsze momenty?

Każda osoba chciałaby zapamiętać najpiękniejsze dla siebie chwile, aby móc później je przywoływać, szczególnie jeżeli są one faktycznie godne zapamiętania. Do takich momentów należą przykładowo interesujące wakacje, chrzciny czy pierwsze kroki dziecka. Warto więc zaopatrzyć się w wymagany sprzęt. Aktualnie nie powinno to generować żadnych trudności, jako że na rynku sprzedawany jest bogaty wybór kamer oraz aparatów. Jeszcze jakiś czas temu trzeba było zadowalać się aparatami na kliszę oraz fotografiami wywoływanymi u fotografa. Na szczęście, te czasy już minęły i najlepsze zdjęcia można swobodnie przechowywać na komputerze. Jaki sprzęt w takim razie wybrać? W jaki sposób uwiecznić najpiękniejsze momenty życia?
Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza dziś jest niezwykle łatwe

Ile razy było tak, że chcieliśmy aby nasz film miał też ujęcia robione z góry, bo chcieliśmy pokazać jak fajnie prezentuje się jakiś napis ułożony z kwiatów, lub po prostu chcieliśmy pokazać wielość osób, która z nami pokazała się? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie kierowane jest zdalnie z ziemi.
Kamera GoPro Hero3

Kamerki sportowe - nagrywaj swoje sportowe przygody!

Wśród całego mnóstwa rozmaitych sportów jakie są obecnie dostępne dla każdego z nas z łatwością możemy również znaleźć i takie, z których w dosłownie każdym przypadku płynie wiele naprawdę mocnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja przede wszystkim dla osób które kochają adrenalinę i nie boją się spędzać swojego czasu w często trochę ryzykowny sposób – równocześnie jednak w każdym przypadku wiąże się to z naprawdę doskonałą zabawą. W ciągu ostatnich lat sporą popularność zdobyło rejestrowanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co rzeczywiście może być doskonałą propozycją.
Kamera Sony Action Cam

Nagrywanie obrazu na znakomitym poziomie – kamerka ekstremalna

Nie sposób nie dostrzec dużego postępu na rynku akcesoriów technologicznych w ostatnim czasie. Doskonała kamera sportowa szczególnie często wybieranych firm ma wiele zalet, które robią wrażenie na klientach. Na stronie www producenta można trafić na film z wersją demo kamery, który pokazuje rozbudowane możliwości tego sprzętu. Rewelacyjna jakość filmu, a także szybkość reakcji i wiele funkcji pobocznych wzmagają popularność produktu.
Dron

Współczesny dron 3DR SOLO - sprawne filmowanie z powietrza

Dzisiejszy dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów dostępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie znakomitych filmów o cudownej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził wielkie zainteresowanie wśród wielu ludzi.
Głośniki Sweex Arena

Czym jest ortofotomapa i kto mógłby ją kompetentnie wykonać?

Jeżeli spotkałeś się z takim określeniem jak ortofotopama, to z pewnością pamiętasz, że określenie to jest aktualnie stosowane przeważnie w związku z używaniem takiego urządzenia jak dron.


Czym jest ortofotomapa i kto mógłby ją kompetentnie wykonać?

Przy jego pomocy wykonywane są loty na {wysokości|wys.
elementy

Naprawianie odkurzacza, przeciwko zagadnienie "w jaki sposób umyć lodówkę" - czyli, czytelniku czy możesz zrobić każdą rzecz sam?

Nie masz pojęcia w jaki sposób i jak często myje się lodówkę, by nazbyt szybko nam nie "padła"? A być może zepsuł Tobie się odkurzacz oraz chcesz go samemu naprawić, aby zaoszczędzić na wołaniu do domku specjalisty? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym nowiuteńkim artykule damy Ci kilka podpowiedzi jak zająć się lodówką, oraz czy naprawa przez samego siebie odkurzacza ma możliwość się udać!
zdjęcia

Jak wykonuje się zdjęcia z lotu ptaka?

Fotografie z powietrza można wykonać nie tylko z samolotu czy śmigłowca. Firmy fotograficzne mają na to dużo innych metod. Częstokroć ekonomiczniejszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż aeroplan czy też helikopter. Jako przykład mogę podać wszelakie różne imprezy masowe gdzie świetnie sprawdza się balon helowy który to bez żadnego problemu potrafi przez kilka godzin unosić się w jednym miejscu i realizować zdjęcia z góry za pomocą umieszczonego pod nim aparatu cyfrowego.
1 2