Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Film
Głośniki Sweex Arena

Czym jest ortofotomapa i kto mógłby ją kompetentnie wykonać?

Jeżeli spotkałeś się z takim określeniem jak ortofotopama, to z pewnością pamiętasz, że określenie to jest aktualnie stosowane przeważnie w związku z używaniem takiego urządzenia jak dron.


Czym jest ortofotomapa i kto mógłby ją kompetentnie wykonać?

Przy jego pomocy wykonywane są loty na {wysokości|wys.
kamera

Jak uwiecznić najistotniejsze momenty?

Każda osoba chciałaby zapamiętać najważniejsze dla siebie chwile, aby móc później je przywoływać, przede wszystkim jeżeli są one naprawdę warte zapamiętania. Do takich momentów należą na przykład wymarzone wakacje, chrzciny czy pierwsze kroki dziecka. Trzeba więc zaopatrzyć się w przydatny sprzęt. Aktualnie nie powinno to sprawiać większych trudności, ponieważ na rynku sprzedawany jest zróżnicowany wybór kamer oraz aparatów. Jeszcze jakiś czas temu trzeba było zadowalać się aparatami na kliszę oraz zdjęciami wywoływanymi u fotografa. Na szczęście, te czasy już minęły i wszystkie zdjęcia można wygodnie przechowywać na komputerze. Jaki sprzęt w takim przypadku zakupić? W jaki sposób uwiecznić najważniejsze momenty życia?
Widok z lotu ptaka

Filmy z powietrza prezentują się w nieprawdopodobny sposób

Jeżeli w danym miejscu dzieją się jakieś wspaniałe imprezy, na których zjawia się naprawdę multum ludzi, to często organizatorzy chcą, by te wszystkie tłumy były jak najwspanialej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak wielkim powodzeniem cieszy się przygotowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często obecnie jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Kiedyś żeby mogło się ono zdarzyć, należy było zamówić jakiś samolot, który mógł latać na dosyć niewielkich wysokościach, teraz starczy okupić się w właściwe urządzenia.
elementy

Naprawianie odkurzacza, przeciwko zagadnienie "w jaki sposób umyć lodówkę" - czyli, czytelniku czy możesz zrobić każdą rzecz sam?

Nie masz pojęcia w jaki sposób i jak często myje się lodówkę, by nazbyt szybko nam nie "padła"? A być może zepsuł Tobie się odkurzacz oraz chcesz go samemu naprawić, aby zaoszczędzić na wołaniu do domku specjalisty? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym nowiuteńkim artykule damy Ci kilka podpowiedzi jak zająć się lodówką, oraz czy naprawa przez samego siebie odkurzacza ma możliwość się udać!
Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza dziś jest niezwykle łatwe

Jak często było tak, że pragnęliśmy żeby nasz film miał także ujęcia robione z góry, ponieważ pragnęliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić ilość osób, która z nami pokazała się? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami oraz równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
zdjęcie

Metody realizowania zdjęć lotniczych

Ileż to razy zachwycaliśmy się w trakcie oglądania filmu z kadrami z powietrza. Widoki na całe horyzonty ciągnących się armii lub trudnych do okiełznania krajobrazów i przestrzeni pamiętamy na dłużej. Uchwycenie powietrznych przestrzeni okazuje się być w cenie, lecz poza kinem także inni korzystają z tego rozwiązania - powietrzne spoty to też kąsek dla branży marketingowej, turystycznej i lotniczej.
zdjęcia

Jak wykonuje się zdjęcia z lotu ptaka?

Fotografie z powietrza można wykonać nie tylko z samolotu czy śmigłowca. Firmy fotograficzne mają na to dużo innych metod. Częstokroć ekonomiczniejszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż aeroplan czy też helikopter. Jako przykład mogę podać wszelakie różne imprezy masowe gdzie świetnie sprawdza się balon helowy który to bez żadnego problemu potrafi przez kilka godzin unosić się w jednym miejscu i realizować zdjęcia z góry za pomocą umieszczonego pod nim aparatu cyfrowego.
Kamera Sony Action Cam

Nagrywanie obrazu na znakomitym poziomie – kamerka ekstremalna

Nie sposób nie dostrzec ogromnego postępu na rynku akcesoriów technologicznych w ostatnim czasie. Znakomita kamera sportowa najczęściej wybieranych marek posiada wiele zalet, które wywierają wrażenie na zainteresowanych. Na stronie internetowej producenta można znaleźć film z wersją demonstracyjną kamery, który ukazuje rozbudowane możliwości tego urządzenia. Rewelacyjna jakość filmu, a także szybkość reakcji oraz szereg funkcji pobocznych wzmagają popularność produktu.
Kamera GoPro Hero3

Kamerki sportowe - nagrywaj swoje sportowe przygody!

Wśród wielu najróżniejszych sportów jakie są obecnie dostępne dla każdego z nas bez problemu możemy również znaleźć i takie, z których dosłownie zawsze płynie sporo naprawdę mocnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja szczególnie dla osób które lubią adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko dość ryzykowny sposób – z drugiej jednak strony zawsze wiąże się to z naprawdę doskonałą zabawą. W ciągu ostatnich lat niemałą popularnością zaczęło cieszyć się rejestrowanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co rzeczywiście jest doskonałą propozycją.
Dron

Współczesny dron 3DR SOLO - sprawne filmowanie z powietrza

Dzisiejszy dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o idealnej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki nowomodnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zainteresowanie pośród wielu postaci.
1 2