Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Podręczniki
zajęcia z języka angielskiego

Czy język łaciński jest opłacalny jako kolejny?

Pewnie znasz angielski, ale chciałbyś nauczyć się jeszcze jednego języka? Marzysz o takim egzotycznym wyzwaniu czy raczej preferujesz bardziej lokalne rozwiązania? Wybór masz ogromny, ponieważ języków jest bardzo wiele, jedne bardziej wpływowe, inne w ogóle, jednakże możesz zwrócić uwagę na znaczenie kraju (gospodarka, polityka), jak i myśleć o zainteresowaniach. Czujesz się blisko jakiegoś kraju, podoba Ci się tamtejsza kultura, a może geografia, a może fascynuje cię historia? Co wybierzesz: fascynację czy rozsądek? Można rozpocząć naukę języka łacińskiego, choć to język martwy, ale dostępne są słowniki i podręczniki, lecz czy warto uczyć się języka, którym już nikt się nie posługuje?
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości użytkowania komputerów ciężko dać sobie radę, w zasadzie w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one obecne w większości domów i instytucji, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie wprawdzie używać komputera ale jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co ma robić.
Sterta książek

Czy to już agonia standardowych podręczników?

Wszystkie prognozy pokazują, że już zmierza ku końcowi era słowa drukowanego, nadchodzi kres książek, czasopism i gazet, a na ich miejsce dostaniemy cyfrowe wydawnictwa. Ten schyłek już się rozpoczął i rozwija się coraz bardziej, wydaje się jednakowoż, iż nie posiadamy ani mocy, ani chęci, żeby ten stan rzeczy odwrócić.