Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Podręczniki
zajęcia z języka angielskiego

Czy język łaciński jest opłacalny jako kolejny?

Znasz dobrze angielski, ale chciałbyś poznać jeszcze jeden język? Marzysz o egzotycznym wyzwaniu czy wolisz bardziej lokalne rozwiązania? Wybór masz ogromny, bo języków jest mnóstwo, jedne bardziej wpływowe, inne w ogóle, jednakże możesz patrzeć pod katem siły kraju (gospodarka, polityka), jak i myśleć o zainteresowaniach. Jest ci blisko do jakiegoś kraju, podoba Ci się tamtejsza kultura, a może geografia, a może fascynuje cię historia? Co wybierzesz: pasję czy rozsądek? Można podjąć naukę języka łacińskiego, chociaż to język martwy, ale dostępne są słowniki i podręczniki, lecz czy warto uczyć się języka, którym już nikt się nie posługuje?
poradniki

Wybieramy podręczniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości obsługi komputerów trudno dać sobie radę, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia może się to przydać. Są one do znalezienia w prawie każdym domu i firmie, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Jednak duża część użytkowników umie co prawda używać komputera lecz jeżeli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co powinna robić.
Sterta książek

Czy to już agonia standardowych podręczników?

Wszystkie przewidywania mówią, iż już kończy się era książek papierowych, nadciąga kres książek, czasopism i wszelkiego druku, a na ich miejsce możemy czytać cyfrowe publikacje. Ten schyłek już trwa i postępuje coraz bardziej, wydaje się jednakowoż, iż nie mamy ani siły, ani chęci, aby ten stan rzeczy zmienić.