Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe
Dziecko
sesja ciążowa

Od kiedy fotografia ciążowa rozpowszechniła się w Polsce?

Ciąża to w życiu każdego rodzica bardzo ekscytujący i radosny okres. Bardzo wiele kobiet ma zamiar uwiecznić te wyjątkowe chwile, kiedy maluch jest ciągle w brzuchu matki. Kobiety w ciąży decydują się zatem na profesjonalne sesje zdjęciowe. Fotografia ciążowa staje się współcześnie coraz chętniej wybierana.
Audiobook

Książki dla pociech - w jaki sposób dobierać pierwszą kolekcję?

Wspólne czytanie książek to nieocenione doświadczenie. Jednakże to, co wartościowe, jest drogie: czytając dziecku książki, musimy mu oddać swój czas. Już małe dziecko docenia wspólne przeglądanie obrazków oraz poznawanie historii. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej, niemniej jednak kilkunastomiesięczne berbecie nierzadko okazują swój zachwyt wobec książek, próbując je skonsumować bądź podrzeć. Najlepiej więc na początku sięgnąć po te solidne.
dziecko

Oryginalna pamiątka na całe życie dla naszej pociechy - przedstawiamy pomysły

Jedną z trudniejszych sesji jest sesja zdjęciowa z małym dzieckiem. Choć dzieci to świetny temat do wykonywania zdjęć to praca z nimi bywa potwornie wyczerpująca. Niestety dziecko nie zawsze rozumie to, co usłyszy od fotografa. Bywa, że zamiast cudnie się uśmiechnąć zaczyna płakać. W takim wypadku fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
kamera

Jak uwiecznić najistotniejsze momenty?

Każda osoba chciałaby zapamiętać najważniejsze dla siebie chwile, aby móc później je przywoływać, przede wszystkim jeżeli są one naprawdę warte zapamiętania. Do takich momentów należą na przykład wymarzone wakacje, chrzciny czy pierwsze kroki dziecka. Trzeba więc zaopatrzyć się w przydatny sprzęt. Aktualnie nie powinno to sprawiać większych trudności, ponieważ na rynku sprzedawany jest zróżnicowany wybór kamer oraz aparatów. Jeszcze jakiś czas temu trzeba było zadowalać się aparatami na kliszę oraz zdjęciami wywoływanymi u fotografa. Na szczęście, te czasy już minęły i wszystkie zdjęcia można wygodnie przechowywać na komputerze. Jaki sprzęt w takim przypadku zakupić? W jaki sposób uwiecznić najważniejsze momenty życia?
Wyposażenie

Opieka nad niemowlakiem jest niebywale absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego pokoju w domu

Słyszy się, że opieka nad niemowlakiem to praca na pełen etat. Należy je wszakże często karmić i przebierać. Jednak, nawet gdy śpi, trzeba je doglądać.


Opieka nad niemowlakiem jest niebywale absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego pokoju w domu

Zwykle gdy niemowlaczek śpi, jego mama ma możliwość na kilka chwil także zrelaksować się albo zająć się kilkoma ważnymi sprawami.
edukacja

Nauka naprawdę może być bardzo pasjonujące!

Chyba każde dziecko musi być radosne, zdrowe, a do tego byłoby miło, gdyby najzwyczajniej umiejętnie się rozwijało - pod względem intelektualnym. Można śmiało powiedzieć, że choć nierzadko rodzice kładą za duży nacisk na własną pociechę, to jednak nigdy nie jest tak, iż w przypadku wychowania dziecka nie należy nieco ponadstandardowo się starać.