Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Najlepsze telefony

Na naszej stronie www znajdziesz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami najwyższej jakości. Nasi autorzy posiadają długoletnie doświadczenie.


Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Specyfikacja telefonu xperia c3 jest już dostępna. Najnowszy smartfon kierowany jest do fanów „selfie”. Jest to smartfon średniej półki. Wyróżnia się umieszczonym na froncie aparatem fotograficznym. Ma bardzo wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najwyższej jakości wyświetlacz. Dzięki temu przedstawiany obraz jest na bardzo dobrym poziomie.

Centrum tego urządzenie jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wybijany zegarem 1,2 GHz. Współgra on z 1 GB pamięci RAM i z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik zarządza 8 GB przestrzenią dyskową.

Jeśli szukasz ciekawych danych na omawiany wątek, to dokładnie przeczytaj pełny raport (http://apogit.pl/sap-business-one/rozszerzenia-addony), który ma godne zainteresowania informacje.

To urządzenie dostępny jest w trzech następujących kolorach: białym, czarnym a także miętowym. Jego rynkowy debiut ustala się na sierpień. Chiny zostaną pierwszym krajem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tego momentu ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4
W naszym serwisie mamy możliwość wyszukać przecieki informacji na temat tlefonu iphone 6. Jest to obecnie najbardziej oczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje umieszczone na stronach internetowych budzą mnóstwo dyskusji.

Telefon komórkowy ma charakteryzować się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz a ponadto ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych czynników atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego rozmaite komponenty. Mogą się wydawać niektórym nawet trochę przesadzone.

Musimy jednak pamiętać fakt, że iphone 6 musi podtrzymywać sławę serii. Ma za zadanie zasłużyć na tytuł następcy iPhone 5S. Nowe telefony komórkowe mają zadebiutować na rynku w trzecim kwartale 2014.
21-12-30 12:03:05