Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Kamuflaż na co dzień

Moda na militaria od wielu lat nie słabnie. Dzieje się tak dlatego, że militarne ciuchy nie tylko dodają nam szyku i oryginalne, a umiejętnie łączone z ciuchami sportowymi sprawiają, że jest nam wygodnie i na luzie. Bez względu na nasze pacyfistyczne usposobienie pobawmy się więc w wojnę, a przynajmniej w rewolucję w naszej szafie.
Czołg T-34
Kamuflaż multi cam wyrósł z kamuflażu wojskowego Scorpion Pattern, wykorzystywanego z powodzeniem w wojsku amerykańskim. Decydenci wybrali jednak inny rodzaj kamuflażu i tak multi camo trafił nawybiegi mody. Kamuflujące połączenie plam barwnych powstałych z mieszaniny beżu, brązu i zieleni trafiło na wybiegi i do dziś święci triumfy popularności. Firmy takie jak Tru-Spec, Rothco czy BlackHawk specjalizują się w produkcji tej odzieży, gdyż jest ona gwarantem jakości i idealnie nadaje się nie tylko na wyprawy, ale także na codzień.

Może zainteresują ciebie także

Co robić, aby naprawdę czuć się bezpiecznie?

noże
Generalnie Polska nie jest jakimś niebezpiecznym miejscem. Na przykład wieczorny spacer po wrocławskich osiedlach wcale nie jest czymś bardziej niebezpiecznym, aniżeli chadzanie po Rzymie. Choć tak czy siak nie jest idealnie. I właśnie dlatego gorąco polecam wejście do miejsc, gdzie sprzedaje się militaria. Np. godne zainteresowania są noże bądź gazy łzawiące. Dużo zależy od tego w jaki sposób się zaopatrzymy we wszelkiego rodzaju akcesoria, więc należy bardzo uważać!


Styl militarny w wojsku
Spodnie taktyczne stosowane przez specsłużby i elitarne oddziały wojskowe mają duże powodzenie również wśród cywili. Są zaimpregnowane teflonem, mają pokaźną liczbę przydatnych klapek i schowków, a specjalne taśmy umożliwiają dołączenie ładownic i kieszeni. Są wymarzone na survival, ale jednocześnie na tyle stylowe, że znajdują zapalonych zwolenników. Uzupełnione o pasek pleciony z nylonowej taśmy są po prostu wyjątkowym ciuchem prezentującym wojskowy styl.

Bojówki wojskowe to spodnie moro z charakterystycznym wzorem multi camo, choć ich odmian kolorystycznych jest mnóstwo. Ważniejsza niż ich design jest jednak ich jakość, dzięki 50% bawełny i 50% nylonu są niezwykle lekkie, a jednocześnie piekielnie odporne. Doskonale sprawują się w każdych warunkach pogodowych. Pewnie dlatego kupują je ludzie w każdym wieku i o różnych poglądach. Łączy ich jedno – uwielbienie dla komfortu i tęsknota za prawdziwą.
13-02-01 14:25:00