Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Sporo niezbędnych informacji w temacie obsługi komputera

Jak zrobić zrzut ekranu? Tego typu pytanie pojawia się niejednokrotnie w zapytaniach dodawanych w wyszukiwarkę Google. Nie jest to czynność, która musi przerosnąć nasze umiejętności. Na forach internetowych można odszukać odpowiedź na to, jak zrobi to w prawidłowy sposób. Jeżeli tylko poznamy sposób, zrzut zrobimy praktycznie w parę minut.
Pisanie na klawiaturze
Nauka pisania na klawiaturze zajmuje trochę więcej czasu. Szybkie pisanie na klawiaturze jest szczególni istotne w pracy biurowej. Tam praca z komputerem jest rzeczą naturalną. Trzeba to wiedzieć, wybierając ten typ pracy. Pisać szybko na klawiaturze komputera można na dwa sposoby. Można się tego nauczyć w sposób naturalny lub też skorzystać z narzędzi, które to zdecydowanie upraszczają. Jednym z takich jest popularny Mistrz Klawiatury. Jest on dostępny w sieci internetowej. Wystarczy jedynie go pobrać, i potem korzystać z niego w wolnej chwili. Taki kurs składa się z kilku do kilkunastu lekcji, które mają za zadanie wykształcić w nas naturalne odruchy, które przyśpieszą nasze pisanie. Dzięki temu w trakcie pisania na klawiaturze korzystamy z jak największej ilości palców. W tym zawarta jest tajemnica biegłości pisania.

Może zainteresują ciebie także

Garść istotnych informacji w temacie obsługi komputera

LAPTOP Z SERII Q
Jak zrobić zrzut ekranu? Tego typu pytanie pojawia się często w zapytaniach wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Nie jest to czynność, która musi przerosnąć nasze umiejętności. Na forach można znaleźć odpowiedź na to, jak zrobi to w profesjonalny sposób. Jeśli tylko poznamy metodę, zrzut przeprowadzimy w kilka chwil.


Tło pulpitu
Jak zrobić zdjęcie pulpitu? Informacji na ten właśnie temat musimy szukać w szeroko dostępnej sieci internetowej. To istna kopalnia wszelkiej wiedzy, również na tego typu tematy. W trakcie poszukiwania dowiemy się między innymi tego, co to jest właściwie obraz pulpitu oraz jego zrzut. Zrobienie zdjęcia naszego pulpitu składa się z 4 etapów (sprawdź więcej), które są wyjątkowo podobne, do tych kroków, które towarzyszą przy robieniu zrzutów ekranu. W szczególności pierwsze, co trzeba wykonać, to nacisnąć print screen. Następnie wkleić, to co otrzymaliśmy, do edytora Paint. Potem nie zostaje już nic innego, jak przeprowadzenie zapisu danego pliku. Tylko na samym początku zrzut pulpitu może się dla nas okazać zagwozdką, której nie będziemy w stanie pokonać. Zaglądając na tematyczne fora oraz te, które oferują pomoc zobaczymy, że nie jest to bynajmniej przedsięwzięciem przerastającym nasze siły. Trzeba jedynie poznać metodę jak również prawidłowo ją zastosować, aby pozyskać to, czego chcemy. To niezmiernie łatwe. Z pewnością warto wiedzieć jak zrobic zrzut ekranu albo zdjęcie pulpitu.
19-12-15 07:09:05