Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Błyskotliwe pomysły na prezent dla każdego

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i okazać naszą miłość. Bukiet kwiatów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, ale od czasu do czasu przydałaby się choć odrobina inwencji.
spadochron
Codzienność i nuda mogą zachwiać najlepszym związkiem. Jak nie dopuścić do tej sytuacji, dostarczyć małą porcje adrenaliny, a tym samym przeżyć wspaniałą przygodę? Lot balonem okaże się idealnym pomysłem! Pozwala spojrzeć na otaczający nas świat z zupełnie innej strony - i dosłownie i w przenośni. Fakt, nie znajdujemy się sami w balonie, albowiem na pokładzie czuwa nad wyprawą doświadczony pilot, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Trwaj chwilo, jesteś taka piękna! Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien mile zaskoczyć i romantyczną partnerkę i żądnego wrażeń mężczyznę.


Może zainteresują ciebie także

Co oryginalnego można by sprezentować na 30-tkę?

Prezenty
Jeśli zastanawiasz się, co wręczyć w prezencie bliskiej osobie na kolejne urodziny, wówczas zdecydowanie będziesz musiał nader się wysilić. Dobrze sobie uświadomić, że trzydzieste urodziny to bardzo poważna kwestia – często wiek ten jest uznawany za wiek poważnego wkraczania w dorosłość. To wtedy zwykle ludzie zakładają rodziny i rodzą dzieci. kiedy zatem nie wiesz, co wręczyć w prezencie takiej osobie, wówczas nader dobrym rozwiązaniem może być wykupienie jej jakiegoś przeżycia.


Szalona sesja zdjęciowa to przeżycie dla osób odważnych, zdystansowanych do siebie i skorych do małych szaleństw. Charakter sesji zależy od indywidualnych gustów. Może ociekać erotyzmem, subtelnym romantyzmem lub w sposób szczególny pokazać nasze poczucie humoru. Kwestię scenerii należy ustalić z partnerem, albowiem nie każdy mężczyzna będzie czuł się swobodnie fotografowany wśród atłasów pościeli. Propozycji, aby zadowolić oboje partnerów, znajdzie się niezliczona ilość – zaczynając od sesji w studiu, w lesie, kończąc na naszych osobistych sekretach, miejscach pierwszych spotkań, rozmów, dotyków.


prezenty
Dla fanów motoryzacji, lubiących dużą prędkość, odpowiednim prezentem będzie wyścig na torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Nie zapominajmy, by decydując się na ”porwanie” swojej sympatii w wybrane miejsce, w którym będzie czekać tajemnicza niespodzianka, zastanowić się czego druga połówka oczekuje, jakie są jej marzenia, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeśli jest to osoba odważna i żyjąca pełnią życia, z pewnością ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wcześniej wspomniany lot balonem. Dla osób prowadzących bardziej spokojny tryb życia, odpowiednie będą niezapomniane chwile przyjemności: masaż ciała lub romantyczna kolacja we dwoje.
19-08-09 07:06:05