Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

E-papieros – niemożliwy wynalazek

kobieta
Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych wynalazków ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego patent święci triumfy. Na czym polega innowacyjność tego odkrycia? Głównie na większej liczbie korzyści, niż strat. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie dużo więcej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na nasze zdrowie.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Papieros wrogiem Twojego zdrowia

Może zainteresują ciebie także

Jakie są obecnie możliwości filmowania i fotografowania z lotu ptaka przy wykorzystaniu niedużych, sterowanych dronów

Filmowanie z powietrza
Pojawienie się niewielkich, sterowanych dronów, zwanych też inaczej kopterami, dało całkowicie nowe, wcześniej niemożliwe do wykonania techniki jeśli będzie chodzić o filmowanie i robienie zdjęć. Takie urządzenia latają nawet kilka godzin bez przerwy, a sterować nimi można za pomocą dedykowanych pilotów.


Najmocniej narażony na ich oddziaływanie jest układ oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Substancje te silnie powodują raka, a przenikając wraz z dymem do żył i tętnic powodują powstanie wielu przeróżnych chorób nowotworowych. Ze względu na często spotykany kontakt szkodliwych substancji zawartych w tytoniu z tymi częściami ciała często stwierdzany jest rak dróg oddechowych, krtani oraz układu pokarmowego. Tymczasem e papieros ma w ten sposób ukształtowaną przewagę nad swoim konwencjonalnym korelatem, że w swoim składzie zawiera samą nikotynę. Dlatego nałogowi palacze nie zatruwają rodziny i znajomych smolistym dymem i nie narażają żadnej osoby na bierne palenie.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Pomaga rzucić nałóg

Elektroniczny papieros świetnie koi głód nikotynowy a także nie wywołuje doskwierającego zapachu. Dlatego z powodzeniem może być wykorzystywany w sferze publicznej. Może stanowić także pierwszy krok do całkowitego odejścia od palenia. Czasami osoby nałogowo palące konwencjonalne papierosy porzucają je na rzecz elektronicznych, aby za jakich czas całkiem uwolnić się od nałogu.

Zalety e-papierosów można mnożyć lub dowiedzieć się więcej wybierając odnośnik.

Z pewnością przysłuży Ci się solidna treść. Zatem wejdź w poniższy link oraz raduj się tekstem, który z chęcią dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oprócz wymienionych wyżej korzyści dla zdrowia, papierosy elektroniczne są niezwykle łatwe w obsłudze. Wymagają tylko okresowego napełniania płynem oraz ładowania akumulatorem. Ich całościowy koszt jest o wiele mniejszy, niż ceny standardowych papierosów.

Sądzisz, że nasz tekst jest interesujący, ale chcesz więcej wiadomości. Nie wahaj się - najedź na ten link i kliknij po źródło.

Dzieje się tak dlatego, gdyż za jednym razem zakupuje się urządzenie, a następnie uzupełnia się tylko płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] mają także korzyści higieniczne. Ponieważ ich użytkowanie działa na zasadzie inhalacji parą, nie powodują brzydkiego zapachu, który wsiąka w ubrania, pozostaje na dłoniach i sprawia, że powstaje przykry zapach z ust.
Oprawcowane przez: k.s.
19-03-10 07:19:02