Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Telebimy reklamowe na każdą porę roku

Powtarza się, że reklama jest dźwignią handlu. Brak w tym żadnej przesady, gdyż reklama w licznych postaciach istniała od zawsze, w każdym miejscu, gdzie odbywała się jakakolwiek wymiana rzeczy lub usług. Reklamą można zgodnie z prawdą nazwać coś więcej niż szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, udźwiękowione animacje na witrynach internetowych – to są wynalazki współczesności, a przeszłość reklamy zaczyna się dużo dawniej. Wystarczy wyobrazić sobie tłumne, egzotyczne place handlowe.
Medas-Media
W każdym zakątku aż huczy od gwaru tłumów, ale to, co hałasuje najgłośniej, to wołania handlarzy, którzy krzyczą nie do kogoś szczególnego, ale wszędzie, tak by ludzie słyszeli: jego stragan jest najlepszy, kupować tylko tu, najtaniej i najlepiej. To, tuż po wciąż obecnej taktyce znanej dziś pod szyldem marketing szeptany, reklama (odkryj serwis), która chyba jako jedna z pionierskich stanowiła mocną i efektywną formę zachwalania usług.

Może zainteresują ciebie także

Kamera sportowa gopro hero

Kamera GoPro Hero3
Rozmaite spotykane aktualnie propozycje kamer wielu producentów dostępne są do nabycia w niezwykle atrakcyjnych cenach w sklepach w całej Polsce. Proponowane przez wielu wypróbowanych przez stałych klientów kamery mają niezwykle dużo mocnych stron. Fani sportów ekstremalnych mają nierzadko duże wymogi, dlatego przeznaczona dla nich specjalna kamera sportowa spełniać musi je wszystkie w całości. Decydując się na zakup konkretnego urządzenia rejestrującego wybiera się tak naprawdę jakość i spore możliwości.


Zawsze, gdy zjawiało się jakiekolwiek medium dostarczania czy też wymiany wiadomości, istniała w nim reklama. Da się wymienić dużo przykładów ciągle obecnych w dzisiejszej gospodarce: prasa, potem rozgłośnie radiowe, potem telewizja. Dzisiaj prawdziwe plony dla handlowców i znawców reklamy może przynieść także Internet, w którym fachowcy od reklamy mają niezwykle dużą swobodę pracy, żeby wymienić choćby interaktywne formy reklamy. To wciąż nie koniec, bo wciąż powszechniejsza jest reklama na telebimie w Bytomiu jest dobrze prosperująca firma, która od pierwszego wykorzystania tej techniki trzyma się jej i wynajmuje reklamodawcom wciąż więcej powierzchni reklamowej na tych dynamicznych ekranach.

Reklama na billboardzie
Tego rodzaju reklama jest coraz powszechniejsza nie tylko w ludnych miejscowościach, funkcjonuje ona też w mniejszych mieścinach. Znajdziemy przykładowy telebim reklamowy w Bogatyni – dobrze usytuowany przysparza reklamodawcom więcej klientów niż podobny telebim w stolicy, ale postawiony gdzieś na małym skrzyżowaniu. Telebim informacyjny w Cieszynie pokazuje poza reklamami ciekawe i przydatne wiadomości, jak temperaturę, kursy walut i najistotniejsze newsy, przez co przyciąga więcej oczu niż zwyczajny telebim w Olecko postawiono także kilka ekranów, które skutecznie promują reklamowane marki. Przy tym tam zadbano o to, by nieustanne błyski i dynamiczne animacje nie rozpraszały pieszych i kierowców na tyle, żeby nie zakłócać bezpieczeństwa na drogach.
Na podstawie danych z: http://www.medas-media.com.pl/
19-03-06 07:20:02