Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Strona, gdzie wyszukasz odpowiedzi na każde zapytanie

Od dawna w pismach dla kobiet największą popularność miały działy z poradami specjalistów i czytelniczek. Porady te dotyczyły najczęściej kulinariów, pomocy w porządkach domowych, urządzania mieszkania czy bardziej poważnych rzeczy, jak budżet domowy czy kwestie związane z prawem. Ostatnio powodzenie tego rodzaju porad wykorzystują serwisy internetowe, specjalizujące się w poradach na różne tematy. Porady te są obecne w serwisie internetowym w formie tekstowej, nierzadko uzupełnionej zdjęciami, lub też w formie filmu nagranego aparatem fotograficznym czy telefonem komórkowym. Najciekawsze porady są typowane przez czytelniczki, a ich autorki częstokroć otrzymują za to drobne nagrody.


Jakich porad szukają ludzie?
pytanie, problem, znak zapytania
Ludzie szukający porad najczęściej wpisują w pole wyszukiwarki internetowej frazy zaczynające się od słowa „jak”, przykładowo „jak suszyć grzyby”, toteż dużo portali nadaje artykułom tytuły w ten właśnie sposób. Porady grupuje się w oparciu o kategorie, które są różne na wszystkich tego typu serwisach. Zaznaczając jedną z kategorii, można czytać najnowsze porady chronologicznie, według daty ich powstania. Niektóre strony portale dla uatrakcyjnienia zamieszczają porady stworzone przez specjalistów – prawników, szefów kuchni, psychologów itp. Porady dotyczą zazwyczaj spraw prostych, rzadko można tam znaleźć przepis na ciasto, o wiele częściej znajdują się tam rady jak nie doprowadzić do powstania zakalca, czy jak prawidłowo przesiać mąkę na owe ciasto.


Najbardziej popularne w sieci
ryba, smażenie ryby
Jednym z najpopularniejszych serwisów tego rodzaju jest strona znajduje się tam największa liczba porad w gronie wszystkich serwisów tego typu. Przeważającą formą porad na tej stronie jest film. Serwis ten regularnie ogłasza konkursy na najbardziej popularne porady, nagradzając najczęściej piszących gości nagrodami finansowymi. Strona jest ponadto wspierana przez sponsorów, którzy rozdają swoje towary użytkownikom, by ci używali ich w swoich filmach z poradami. Osoba zajmująca się poradami o charakterze kulinarnym otrzyma na przykład patelnię, żeby pokazać smażenie ryby. Dzięki temu producent zapewnia sobie bardzo tanią reklamę o szerokim zasięgu.
19-11-13 07:09:06