Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Konie - niezwykłe zwierzaki

Chociaż zasadniczo nie jestem miłośnikiem zwierząt, nigdy takowego nie posiadałem, to w zasadzie konie akurat uwielbiam. Może dlatego, że przecież często konie są czymś dużo więcej, aniżeli wyłącznie zwierzętami? Przecież nie można powiedzieć, że konie nadają się wyłącznie do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma wiele atutów, ale uważam, iż w wielu przypadkach konie niemal potrafią uratować człowiekowi życie. A przynajmniej stan zdrowia. Nie przesadzam, szanowny internauto!

Zima, koń
Przecież hipoterapia spowodowała, że moja bardzo dobra znajoma wreszcie jest zadowolona z własnego zdrowia! Sam jakiś czas temu trochę wspomogłem tę fundację, która trudni się pomocą chorym - akurat w tym przypadku chodzi o upośledzonych.

Może zainteresują ciebie także

Jazda konno - znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu

konie
Hodowla koni z całą pewnością posiada w naszym kraju bardzo długą tradycję, a te wspaniałe zwierzęta przez całe wieki odgrywały niezwykle istotną rolę w samej tylko polskiej wojskowości. Także i w obecnych czasach znajdziemy u nas bardzo szerokie grono fanów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ faktycznie jest to świetny sposób na wykorzystywanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony możemy zapewnić sobie dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a oprócz tego taka aktywność jest niezwykle relaksująca.


Zapewne zdecydowana większość zwierząt czyni dobro na świecie, ale generalnie konie [siatka na siano dla Twojego konia] są niesamowite. Chciałbym również polecić to, aby rehabilitować się po wszelkiego rodzaju wypadkach właśnie przy pomocy koni. To bez cienia wątpliwości rewelacyjna okazja na to, aby móc cieszyć się wspanialszym zdrowiem. I o to przecież chodzi!

To bardzo dobre, że są konie (więcejinfo na stronie https://nadwigrami.pl/) także dlatego, że są kuligi - nie wiem jak Ty, lecz ja wychodzę z założenia, iż w sumie jedną z niewielu zalet śnieżnych zim jest właśnie kulig. Nie mogę się doczekać zimowych kuligów! Trzeba również nieco napisać o tym, w którym miejscu organizuje się najlepsze kuligi (wejdź: Patataj zaprasza). Cóż, uważam, iż rewelacyjne jest Zakopane. Być może stolica Tatr jest nieco oklepana, ale sądzę, że i tak mówimy o rewelacyjnym miejscu, które bez wątpienia warto regularnie odwiedzać. Takie są fakty!?

Już na koniec pragnę napisać nieco na temat mojego największego marzenia - a mianowicie zamierzam - w teorii, mieć swoją stajnię. Naturalnie stajnia (kliknij: Patataj - konkurencyjna oferta) wcale nie musi być duża, lecz przynajmniej jeden koń byłby OK. W szczególności, że bardzo często sytuacja jest taka, iż chcemy pojeździć na koniu, a jak wiadomo - to sporo kosztuje. Oczywiście zakup i utrzymanie swojego konia to również spory wydatek finansowy, lecz w zasadzie to wspaniałe zajęcie, które daje nam wiele frajdy. Czyli krótko podsumowując: konie są niesamowite. Bardzo je uwielbiam - to pewne.
22-06-22 10:02:06