Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Gdzie można obejrzeć na żywo koniki polskie i czym ponadto kuszą Mazury?

Planując wczasy, powinniśmy wziąć pod uwagę Polskę. Mamy dużo pięknych obszarów, które możemy odwiedzić. Mogą to być Tatry albo wybrzeże. Moglibyśmy też pojechać nad polskie jeziora.
Pamiętać należy o jakimś komfortowym motelu, jaki będzie miał wszystko to, co w nim chcemy mieć.


Moglibyśmy wyjechać na Mazury. Jest to Kraina Wielkich Jezior Mazurskich. To w tamtym miejscu jest największe jezioro w Polsce. Są to Śniardwy. Mają one powierzchnię 113,8km2. To miejsce, oprócz pięknych krajobrazów, posiada również bardzo wiele miejsc, jakie zapisały się na kartach naszej historii. Należy tu wspomnieć o terenach Grunwaldu i Wilczym Szańcu, czyli kwaterze Hitlera, która mieści się w środku lasu. Na Mazurach można odnaleźć też piramidę. Jest ona wzorowana na egipskich cudach świata i ma ona wysokość niemalże 16 m. Dla co poniektórych piramida ta posiada cechy lecznicze, pozostali twierdzą, że w jej wnętrzu występują olbrzymie zakłócenia magnetycznego pola. W miejscowości Gołdap na Mazurach odbywa się Międzynarodowy Konkurs Krzyku. Żeby wziąć udział w tym konkursie, ludzie przybywają nie jedynie z naszego kraju, ale także obcokrajowcy. W konkursie tym należy przez pięć sekund krzyczeć do specjalnego mechanizmu.


gust


komputery w sieci


świnka skarbonka


To na Mazurach jest wioska, która została nazwana bocianią wsią. To tam przylatuje blisko 100 bocianów. Można obejrzeć je z niedalekiej odległości korzystając z platformy widokowej w Żywkowie. Tu jest Ośrodek Hodowli Żubrów. Ogromną atrakcją jest dla turystów możliwość oglądania żubrów z widokowej platformy podczas karmienia. Można by też w tamtym miejscu zobaczyć tarpany, które w przeszłości zamieszkiwały tereny leśne w Europie. Dzisiaj można by jeszcze spotkać potomków tych koni.
Bardzo dobrze wykonać to na półwyspie Popielińskim. Tam żyją w naturalnych uwarunkowaniach 4 tabuny tarpanów.

Każda nasza witryna (http://www.purana.com.pl/11_dr-jacob-s) zawiera wyłącznie najciekawsze dane, które zostaną Ci w głowie na długo, zatem śmiało kliknij też tutaj!

W tym regionie można wynająć wygodne pensjonaty, jakie przeważnie są usytuowane w spokojnej okolicy.
22-05-17 09:38:03