Każda spółka w Polsce musi działać na oryginalnym sprzęcie i systemach

Instalowanie legalnych systemów na laptopach to nie jedynie kwestia niełamania prawa, ale też zwykłej uczciwości.


Ten, kto ma laptop, musi posiadać na nim tylko legalne oprogramowanie.


licytacja


domofon


I nie jest ważne, czy jest to nasz prywatny czy firmowy laptop. Wszyscy pewnie pamiętamy aferę, która miała miejsce w Polsce jakiś czas temu. policjanci, którzy powinni eliminować nieoryginalne programy na komputerach, sami takie mieli na komputerach w komisariacie. Każdy laptop musi też posiadać oprogramowanie antywirusowe. Wydaje się to być niebywale istotne, ponieważ teraz hakerzy są w stanie przysyłać nam różne "niespodzianki", które są w stanie narobić wiele złego. Wirusy mogą ukraść nasze dane osobowe czy po prostu znacznie spowalniać działanie systemu. Przedsiębiorstwa muszą nawet mieć system obiegu dokumentów w firmie antywirusowy na wszystkich swoich komputerach. W chwili, kiedy będziemy więc nabywać oprogramowanie, to trzeba zastanowić się nad tym, co będzie dla nas najkorzystniejsze oraz jakie opcje wydają się dla nas niezbędne. Warto by antywirus chronił nasze komputery, ale też sieć Wi-Fi. Na dodatek musi mieć dodatkową wersję upgreatowania się do kolejnej wersji. Korzystnie byłoby, jeśliby oprogramowanie było lekkie i raczej nie obciążało laptopa.


Może zainteresują ciebie także

Bezpieczeństwo danych w trudnej rzeczywistości

Obsługa komputera
Bezpieczeństwo sieci w czasach, gdy wychodzi na jaw coraz więcej informacji o atakach hakerskich, to niezwykle ważne zagadnienie. Szczególnie dotyczy to gospodarki. Wiele działalności, w tym także te, które operują na polskim rynku, obraca bardzo cennymi danymi.


A już pełnym luksusem będzie też dodana do oprogramowania pomoc specjalistów przez cały okres działania antywirusa. Jeśli nasza firma pracuje z zagranicznymi partnerami, to dobrze byłoby, gdyby pomoc była .
22-02-12 07:43:07